Model sztucznej inteligencji marki Contlo umożliwia firmom organizowanie wszystkich działań marketingowych za pomocą własnego modelu sztucznej inteligencji marki poprzez kontekstowe generowanie spersonalizowanych kreacji marketingowych, w tym wiadomości e-mail, obrazów, kopii itp.

Aby skonfigurować model sztucznej inteligencji marki, firmy dostarczają kombinację danych wejściowych, takich jak historia marki, tożsamość, język projektowania, tonacja i atrybuty estetyczne, które reprezentują markę.

Personalizacja:

Model AI głęboko rozumie markę i tworzy spersonalizowane strategie i działania marketingowe, takie jak generowanie kreacji, generatywne podróże klientów, autonomiczne segmenty i kampanie.

Generuj kampanie:

W ciągu kilku minut od wyszkolenia swojego modelu AI marki marketerzy mogą generować spójne z marką e-maile, SMS-y i kampanie WhatsApp. Firmy mogą wykorzystać swój model sztucznej inteligencji marki do generowania efektownych tematów wiadomości e-mail, nagłówków i wiadomości e-mail w celu zwiększenia CTR i współczynnika otwarć, a także za pomocą automatycznie generowanych SMS-ów i tekstów WhatsApp w celu znacznie skuteczniejszego retargetowania swoich klientów.