Wyzwanie związane ze stworzeniem logo dla Twojej firmy lub strony internetowej może być trudne i kosztowne, zwłaszcza jeśli chcesz, aby było ono bardziej skuteczne. Ale co, jeśli powiemy Ci, że istnieje łatwy i darmowy sposób na jego utworzenie? Brzmi ciekawie prawda? Trzymaj się tego przewodnika do końca, aby poznać nasze starannie dobrane narzędzia AI do wygenerowania bezpłatnego logo dla Twojej firmy lub witryny. Ponadto możesz sprawdzić nasze najlepsze typy narzędzi AI do tworzenia filmów .

Wygeneruj darmowe logo dla swojej firmy lub witryny za pomocą narzędzi AI

Czasy, kiedy trzeba było zapłacić fortunę grafikowi, aby uzyskać niestandardowe logo stworzone dla Twojej firmy lub strony internetowej, minęły bezpowrotnie. Podobnie jak w przypadku nowych osiągnięć technologicznych, takich jak sztuczna inteligencja, możesz łatwo stworzyć własne logo w ciągu kilku sekund za pomocą bezpłatnych narzędzi online. Ponadto szeroka gama szablonów i projektów znacznie upraszcza ten proces. To powiedziawszy, spójrzmy na różne bezpłatne narzędzia online, które pomogą Ci wygenerować to samo:

Skorzystaj z programu Adobe Express Logo Maker, aby wygenerować darmowe logo

Adobe Express to jedno z najbardziej niezawodnych narzędzi w Internecie, które może pomóc w wygenerowaniu bezpłatnego logo dla Twojej firmy lub witryny. Oto, czego musisz przestrzegać.

1. Otwórz narzędzie Adobe Express Logo Maker i kliknij przycisk Utwórz swoje logo .

Wygeneruj darmowe logo

2. Następnie w pustych polach wprowadź kategorię swojej firmy/strony internetowej , a następnie nazwę i tekst sloganu .

3. Wybierz styl, którego chcesz użyć do zaprojektowania swojego logo.

Wygeneruj darmowe logo

4. Następnie przejrzyj dostępne ikony , aby wybrać tę, która pasuje do Twojej pracy.

5. Poczekaj kilka sekund, aż sztuczna inteligencja wygeneruje różne warianty logo na podstawie wprowadzonych danych. Przeglądaj i kliknij żądane logo, aby je wybrać.

Wygeneruj darmowe logo

6. Na koniec wprowadź w ostatniej chwili zmiany w wybranym logo za pomocą opcji Kolor i Tekst , a następnie naciśnij przycisk Pobierz .

Wygeneruj darmowe logo

7. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub utworzenie nowego konta Adobe w celu pobrania tego samego. Po utworzeniu wybrane logo zostanie automatycznie pobrane w pliku .zip .

8. Pobrany plik .zip zawiera różne wersje Twojego logo, których możesz użyć zgodnie z wymaganiami.

Wypróbuj narzędzie Logo Maker, aby wygenerować darmowe logo do pracy

Oprócz programu Adobe Express możesz użyć internetowego narzędzia Logo Maker do stworzenia bezpłatnego logo dla swojej pracy. Ponadto narzędzie oferuje różne formaty i rozmiary logo do pobrania, z których możesz korzystać w dogodny dla siebie sposób. Wykonaj poniższe czynności, aby jak najlepiej wykorzystać to narzędzie online.

1. Odwiedź narzędzie Logo Maker w swojej przeglądarce i wprowadź nazwę swojej firmy lub strony internetowej, aby utworzyć nowe logo.

Wygeneruj darmowe logo

2. Następnie wprowadź tekst sloganu , który chcesz dodać do swojego logo. Możesz pominąć ten krok za pomocą przycisku Kontynuuj , jeśli nie chcesz dodawać sloganu.

3. Wybierz kategorię swojej firmy/witryny, aby pomóc AI w zbudowaniu odpowiedniego logo.

4. Na następnej stronie wybierz żądane motywy kolorystyczne dla logo.

5. Następnie wybierz styl czcionki tekstu logo.

6. To narzędzie pozwala wybrać, czy chcesz dołączyć ikony do swojego logo. Jeśli wolisz logo zawierające zarówno tekst, jak i ikonę, kliknij opcję Z ikonami .

Wygeneruj darmowe logo

7. Na koniec wprowadź trzy konkretne słowa kluczowe związane z Twoją firmą lub witryną internetową, aby wygenerować owocne propozycje logo.

8. Narzędzie Logo Maker AI będzie teraz generować różne propozycje logo na podstawie wprowadzonych danych. Możesz kliknąć swoje ulubione logo, aby je dalej spersonalizować w obszarze roboczym edycji.

Wygeneruj darmowe logo

9. Na koniec dostosuj wybrane logo za pomocą opcji edycji i naciśnij przycisk Pobierz swoje logo w prawym górnym rogu, aby je pobrać.

10 . Kliknij przycisk Pliki logo , aby pobrać utworzone logo w różnych rozmiarach i formatach.

Wygeneruj darmowe logo

11 . Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i naciśnij przycisk Pobierz , aby wyeksportować wygenerowane logo jako plik .zip do swojego systemu.

Uwaga: Utwórz nowe konto lub zaloguj się do istniejącego, aby łatwo pobrać logo.

12 . Skompresowany plik zawiera Twoje logo w różnych formatach i rozmiarach , więc nie musisz się martwić o konwertowanie ich do różnych formatów w celu przesłania.

Skorzystaj z serwisu Canva, aby utworzyć darmowe logo

Canva to kolejne niezwykłe narzędzie online, które pomaga tworzyć niesamowite logo dla Twojej pracy. Oto, w jaki sposób możesz go zaprojektować, korzystając z jego funkcji.

1. Odwiedź witrynę serwisu Canva i kliknij przycisk Rozpocznij projektowanie niestandardowego logo , aby utworzyć nowy.

Wygeneruj darmowe logo

Porada od specjalistów: Utwórz konto lub zaloguj się do istniejącego konta, aby zapisać postęp prac i pobrać bezpłatne logo z serwisu Canva.

2. Następnie rozwiń kartę Projekt na lewym pasku bocznym i przejrzyj dostępne szablony logo, aby wybrać swój ulubiony.

Wygeneruj darmowe logo

3. Edytuj wybrane logo za pomocą różnych kolorów, klikając przycisk Paleta kolorów .

4. Możesz dalej edytować utworzone logo, dodając różne elementy z lewego paska bocznego.

Wygeneruj darmowe logo

5. Po zakończeniu kliknij przycisk Udostępnij w prawym górnym rogu i naciśnij przycisk Pobierz .

6. Na koniec naciśnij przycisk Pobierz , aby wyeksportować utworzone logo do swojego systemu.

Wygeneruj darmowe logo

Bonus: Twórz profesjonalnie wyglądające zdjęcia profilowe dla swojej firmy

Oprócz logo możesz także tworzyć profesjonalnie wyglądające zdjęcia profilowe dla swojej firmy, nie wydając ani grosza. Zapoznaj się z naszym obszernym przewodnikiem na temat tworzenia profesjonalnych zdjęć profilowych za darmo.

Często zadawane pytania

P: Jak bezpłatnie utworzyć logo firmy?

Odp.: Istnieje kilka bezpłatnych narzędzi online, takich jak Adobe Express, umożliwiających uzyskanie bezpłatnego logo. Sprawdź skuteczne narzędzia sztucznej inteligencji wymienione w tym objaśnieniu, aby bezpłatnie utworzyć niestandardowe logo firmy.

P: Czy jestem właścicielem projektu logo po utworzeniu go online?

O: Tak, logo utworzone w programach Adobe Express, Logo Maker i Canva są bezpłatne i nie trzeba nic płacić, aby posiadać utworzone logo.

P: Jak mogę utworzyć logo online i pobrać je za darmo bez znaku wodnego?

O: Możesz używać narzędzi online, takich jak Adobe Express, do bezpłatnego tworzenia logo i pobierania bez znaku wodnego.

P: Jak używać narzędzia Canva Logo Maker do tworzenia bezpłatnego logo do użytku profesjonalnego?

O: Po prostu utwórz konto w serwisie Canva i korzystaj z obszaru roboczego, aby przeglądać ogromną kolekcję szablonów w celu stworzenia własnego logo. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z powyższą metodą Canva.

Podsumowanie: z łatwością stwórz niesamowite logo!

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci w wygenerowaniu niesamowitych bezpłatnych logo dla Twojej firmy lub witryny. Jeśli uznasz to za przydatne, podziel się z przyjaciółmi i sprawdź poniższe linki, aby uzyskać więcej przydatnych artykułów. Bądź na bieżąco z GadgetsToUse, aby uzyskać więcej takich odczytów.

Być może szukasz następujących elementów:

Możesz również śledzić nas, aby otrzymywać natychmiastowe wiadomości techniczne w Google News lub porady i wskazówki, recenzje smartfonów i gadżetów, dołączyć do GadgetsToUse Telegram Group lub zasubskrybować kanał GadgetsToUse na YouTube, aby otrzymywać najnowsze filmy z recenzjami.