Wpisywanie długich i wyjaśniających wiadomości na czacie może być denerwujące i czasochłonne. A może sztuczna inteligencja wykona za Ciebie ciężką pracę? Dobrze to słyszałeś. Dzięki postępom w chatbotach AI, takich jak ChatGPT, możesz teraz zintegrować je z klawiaturą telefonu i komponować odpowiednie wiadomości i odpowiedzi na wiadomości. Przyjrzyjmy się kilku sposobom korzystania z ChatGPT na klawiaturze Androida i iPhone'a.

Jak korzystać z klawiatury ChatGPT na Androidzie i iPhonie

Po pojawieniu się ChatGPT w przestrzeni cyfrowej twórcy aplikacji mobilnych nieustannie pracują nad wdrożeniem funkcji sztucznej inteligencji podobnych do ChatGPT w swoich aplikacjach klawiaturowych , aby pomóc użytkownikom podczas pisania i wysyłania wiadomości.

W związku z tym w Google Play Store i Apple App Store znajduje się obecnie wiele takich aplikacji, które zapewniają użytkownikom sztuczną inteligencję podczas tworzenia wiadomości. Przyjrzyjmy się trzem skutecznym aplikacjom dla ChatGPT na klawiaturze mobilnej.

Użyj sztucznej inteligencji akapitowej, aby zintegrować ChatGPT z klawiaturą (iOS)

Aplikacja Paragraph AI to niezwykła klawiatura iOS, która pozwala używać ChatGPT do redagowania wiadomości lub odpowiadania na nie. Ponadto oferuje korektor gramatyczny oparty na sztucznej inteligencji, którego możesz użyć do poprawienia zdań. Oto jak najlepiej wykorzystać tę aplikację.

1. Zainstaluj aplikację ParagraphAI na urządzeniu z systemem iOS ze sklepu Apple App Store.

2. Następnie przejdź do aplikacji Ustawienia i przewiń w dół, aby skonfigurować ustawienia zainstalowanej aplikacji ParagraphAI .

3. Stuknij w Klawiatury i włącz klawiaturę ParagraphAI z pełnym dostępem .

4. Teraz przejdź do aplikacji do przesyłania wiadomości, w której chcesz używać ChatGPT do tworzenia wiadomości i odpowiadania na nie. Naciśnij i przytrzymaj ikonę kuli ziemskiej w lewym dolnym rogu, aby aktywować klawiaturę ParagraphAI .

5. Po zakończeniu wpisz „zadanie lub cel” w polu wiadomości i naciśnij przycisk Napisz , aby użyć sztucznej inteligencji do wygenerowania odpowiednich treści.

6. Poczekaj kilka sekund, aż ChatGPT wygeneruje treść w polu wiadomości. Po zakończeniu możesz edytować skomponowany tekst, aby go poprawić przed wysłaniem.

7. To wszystko! Pomyślnie wykorzystałeś podobną do ChatGPT sztuczną inteligencję narzędzia Paragraph AI do redagowania i wysyłania wiadomości.

8. Podobnie możesz wygenerować odpowiedź na pytanie za pomocą sztucznej inteligencji, naciskając przycisk Odpowiedz .

9. Ponadto możesz wprowadzić poprawki gramatyczne do utworzonej wiadomości, dotykając przycisku Popraw .

Wykorzystaj klawiaturę OpenAI do korzystania z ChatGPT do przesyłania wiadomości (Android)

Klawiatura OpenAI to odpowiednik aplikacji na Androida do natychmiastowego generowania wiadomości AI. Oto, jak możesz to wykorzystać na swoją korzyść.

1. Wejdź do sklepu Google Play, aby zainstalować aplikację OpenKeyboardAI .

2. Następnie uruchom aplikację i naciśnij przycisk Konfiguracja , aby skonfigurować klawiaturę AI.

3. Włącz przełącznik klawiatury OpenAI, aby ją włączyć.

ChatGPT na klawiaturze mobilnej

4. Teraz wpisz żądane zadanie lub cel, dla którego chcesz użyć sztucznej inteligencji do generowania treści, i naciśnij długo klawisz spacji , aby przełączyć się na klawiaturę OpenAI .

5. Stuknij przycisk Generuj treść , aby AI zeskanowała i ułożyła odpowiedni tekst w polu wiadomości.

6. Po wygenerowaniu możesz dokonać korekty tekstu przed wysłaniem go do uczestnika.

7. Podobnie, ta klawiatura AI inspirowana ChatGPT pozwala poprawiać gramatycznie zdania za pomocą opcji Popraw gramatykę .

8. Po prostu wpisz żądane zdanie do poprawienia w polu wiadomości i dotknij przycisku Popraw gramatykę , aby poprawić to samo.

Wypróbuj aplikację TypeAI, aby korzystać z ChatGPT na klawiaturze mobilnej (iOS)

Aplikacja TypeAI to kolejna fajna klawiatura iOS, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia odpowiedzi na wiadomości w oparciu o model ChatGPT. Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować i wypróbować tę aplikację na urządzeniu z systemem iOS.

1. Przejdź do sklepu Apple App Store, aby zainstalować aplikację Type AI na urządzeniu z systemem iOS.

2. Następnie otwórz aplikację Ustawienia i przewiń w dół, aby zlokalizować narzędzie Type AI do konfigurowania jego ustawień.

3. Następnie dotknij Klawiatury i włącz przełącznik Typ AI i Pełny dostęp , aby aktywować go na swoim urządzeniu.

4. Gdy klawiatura jest aktywna, przejdź do żądanej aplikacji do przesyłania wiadomości i wpisz zadanie lub cel , dla którego chcesz wygenerować zawartość AI.

5. Naciśnij długo przycisk Globe w lewym dolnym rogu i przełącz się na Type AI , aby uzyskać dostęp do interfejsu klawiatury.

6. Wybierz tekst, który wpisałeś wcześniej w oknie wiadomości i naciśnij przycisk Napisz to za pomocą AI, aby wygenerować odpowiednią treść za pomocą ChatGPT.

7. Po wygenerowaniu możesz sprawdzić i edytować tekst przed wysłaniem go do uczestnika wiadomości.

Bonus: Twórz filmy za pomocą najlepszych narzędzi AI

Czy wiesz, że sztuczna inteligencja może tworzyć zapierające dech w piersiach filmy w czasie o połowę krótszym niż ręczna edycja? Postępuj zgodnie z naszymi szczegółowymi wyjaśnieniami na temat najlepszych narzędzi AI do tworzenia filmów za pomocą kilku dotknięć.

Często zadawane pytania

P: Jak korzystać z ChatGPT za darmo?

Odp.: Istnieje wiele narzędzi, które umożliwiają bezpłatne korzystanie z ChatGPT bez rejestracji lub numeru telefonu komórkowego. Możesz zapoznać się z naszym dedykowanym przewodnikiem po tym samym.

P: Jak używać Chatgpt do pisania wiadomości i odpowiadania na nie?

O: Sprawdź w tym przewodniku nasze starannie wybrane klawiatury iOS i Android, aby używać ChatGPT do wygodnego pisania wiadomości i odpowiadania na nie.

Podsumowanie: przesyłanie wiadomości AI to przyszłość!

Mamy nadzieję, że to wyjaśnienie pomogło ci używać ChatGPT na klawiaturze telefonu komórkowego do przesyłania wiadomości. Jeśli uznasz to za interesujące, podziel się z przyjaciółmi i sprawdź poniższe linki, aby uzyskać więcej przydatnych przewodników. Bądź na bieżąco z GadgetsToUse, aby uzyskać więcej takich odczytów.

Być może zainteresują Cię następujące informacje:

Możesz również śledzić nas, aby otrzymywać natychmiastowe wiadomości techniczne w Google News lub porady i wskazówki, recenzje smartfonów i gadżetów, dołączyć do GadgetsToUse Telegram Group lub zasubskrybować kanał GadgetsToUse na YouTube, aby otrzymywać najnowsze filmy z recenzjami.