Sztuczna inteligencja wkracza do każdej domeny, takiej jak generowanie logo AI , gdzie największą sekcją, na którą ma to wpływ, jest „tworzenie kreatywnych treści”. Niezależnie od tego, czy chodzi o pisanie, projektowanie graficzne, czy nawet edycję wideo, rewolucjonizuje wszystko. W Internecie dostępne są setki narzędzi wideo AI, które mogą być bardzo pomocne dla współczesnych twórców treści. Większość z nich pracuje na nośnikach, czy to zdjęciach, czy filmach, aby stworzyć coś zupełnie wyjątkowego.

Dzisiaj omówimy niektóre z najlepszych narzędzi wideo AI, których możesz potrzebować w swoim następnym projekcie. Wymieniliśmy różne narzędzia wideo AI do wykonywania różnych zadań związanych z edycją wideo, abyś mógł wybrać odpowiednie narzędzie zgodnie ze swoimi potrzebami.

Najlepsze narzędzia AI do tworzenia wideo

Oto lista wszystkich narzędzi wideo AI, których możesz potrzebować do swojego następnego projektu. Wymieniamy wszystkie opcje, w tym niektóre opcje premium, abyś mógł wybrać tę, która najlepiej pasuje do Twojego projektu.

Steve AI: Skrypt do filmów

Steve AI to narzędzie do tworzenia wideo, które pozwala tworzyć filmy z dowolnego tekstu, który przekazujesz narzędziu. To narzędzie zasadniczo zamienia tekst pisany lub skrypt w format wideo przy użyciu różnych stylów tekstu i obrazów. W tej chwili dostępne są cztery opcje tworzenia wideo z tekstu; skrypt na wideo, skrypt na animację, blog na wideo i blog na animację. Zapewnia również opcję wyboru różnych animowanych awatarów, które będą mówić Twoim scenariuszem.

Funkcje sztucznej inteligencji Steve'a

Dzięki Steve AI możesz wybierać spośród wielu opcji, ale wszystkie działają mniej więcej tak samo. To są wszystkie funkcje, które Steve AI zapewnia teraz.

 • Skrypt do wideo
 • Skrypt do animacji
 • Blog do wideo
 • Blog do animacji

Narzędzia do generowania wideo AI

Nasze doświadczenie ze Stevem AI

Rejestracja jest dość łatwa, ponieważ możesz zarejestrować się przy użyciu konta Google, konta na Facebooku lub identyfikatora e-mail. Po zalogowaniu otrzymasz pulpit nawigacyjny, w którym wszystkie Twoje bieżące projekty są zapisywane w celu łatwej edycji. Stąd możesz wybrać jedną potrzebną opcję i podać skrypt lub tekst, który chcesz przekonwertować na wideo.

Możesz podzielić skrypt na różne slajdy, aby idealnie pasował do wideo, sztuczna inteligencja również pomaga ci zrobić to samo. Istnieje możliwość dodania lektora do filmu i kilku kombinacji dostosowywania, aby idealnie pasowały do treści. Po przetworzeniu wideo okno edytora wideo umożliwia dostosowanie grafiki i tekstu. Na koniec możesz pobrać wideo w rozdzielczości HD na swoje urządzenie.

Interfejs jest bardzo prosty i łatwy w nawigacji, możesz łatwo przechodzić tam iz powrotem w trakcie procesu w dowolnym momencie, aby zmienić ustawienia. Dostępnych jest więcej funkcji sztucznej inteligencji Steve'a, które będą jeszcze bardziej pomocne dla wszystkich osób pracujących w domenie tworzenia treści.

Co jest bezpłatne dzięki Steve AI

Najlepszą częścią Steve AI jest to, że daje ci darmowy plan przy rejestracji. Ten bezpłatny plan ma pewne ograniczenia wideo, ale działa dokładnie tak, jak plan płatny, ze wszystkimi funkcjami dostępnymi w każdym abonamencie płatnym. Możesz tworzyć i eksportować trzy filmy miesięcznie, a rozdzielczość wideo tych filmów jest ograniczona do 720p.

Ceny Steve'a AI

Podstawowy plan Steve AI zaczyna się od 15 USD miesięcznie i sięga aż do członkostwa Pro kosztującego do 60 USD miesięcznie. Możesz stworzyć pięć filmów 720p miesięcznie w podstawowym abonamencie, a z pro otrzymujesz 40 filmów do pobrania w rozdzielczości 2K. Dostępny jest również plan Enterprise z obsługą wideo do 4K, którego ceny są dostępne na żądanie.

Steve AI: zalety i wady

Zalety

 • Darmowy plan obejmuje wszystkie narzędzia
 • Konwertuje cały blog bezpośrednio na wideo lub animację
 • Szybko generuj filmy

Cons

 • Ograniczona biblioteka multimediów dla bezpłatnego planu
 • W bezpłatnym abonamencie brakuje funkcji współpracy

synteza

Synthesia to naprawdę świetne narzędzie dla kogoś, kto chce zrobić dla niego wideo. Pozwala tworzyć filmy z prezenterem mówiącym wprowadzony tekst. To narzędzie wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby wyglądało na to, że dana osoba wypowiada przesłany przez Ciebie scenariusz. Eliminuje potrzebę zatrudniania aktorów w celu stworzenia filmu ze scenariuszem, a następnie przetwarzania go do użytecznego formatu. To wszystko można zrobić za pomocą tego prostego narzędzia online.

Funkcje syntezy

Synthesia oferuje wiele opcji dostosowywania do tworzenia wideo. Pozwala wybierać spośród 85 różnych awatarów AI i wielu profili głosowych, a nawet tworzyć własne niestandardowe awatary, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Awatary mogą nawet mówić w ponad 120 językach, co jest naprawdę wielką sprawą.

Narzędzia do generowania wideo AI

Nasze doświadczenie z Synthesią

Synthesia to bardzo proste, ale potężne narzędzie do tworzenia filmów do pracy lub do użytku osobistego. Witryna Synthesia nie prosi o rejestrację przed wypróbowaniem narzędzia. Możesz po prostu kliknąć przycisk Utwórz wideo AI i wprowadzić swoje dane. Poprosi o trochę twoich informacji, takich jak identyfikator e-mail. Wideo trafia następnie do produkcji i po pewnym czasie na podstawie treści wideo, a następnie otrzymujesz link do filmu. Jednym minusem jest to, że nie można pobrać wideo, ponieważ można je udostępniać tylko w serwisach społecznościowych lub osadzać kod na swojej stronie internetowej.

Co jest darmowe w Synthesia

Synthesia nie wymaga żadnej rejestracji, aby wypróbować usługę po raz pierwszy, jednak wersja próbna ma swoje ograniczenia. Masz do wyboru tylko ograniczoną liczbę szablonów wideo i awatarów AI. Limit skryptu jest również ograniczony do 200 znaków, co ogranicza długość wideo. Darmowa wersja Synthesia jest również dostarczana ze znakiem wodnym bez subskrypcji.

Cennik Synthesii

Synthesia ma tylko dwa plany; Osobiste i Korporacyjne, z których Ceny Korporacyjne są dostępne tylko na żądanie. Plan osobisty to Rs. 1999 miesięcznie, co odblokowuje opcje, takie jak ponad 120 języków, ponad 65 awatarów AI i ponad 55 szablonów. Ten plan ma ograniczenia; ponieważ otrzymujesz 10 kredytów miesięcznie, które różnią się w zależności od długości filmu. Oznacza to, że mając 10 kredytów, możesz nagrać 10-minutowy film lub stworzyć 10 jednominutowych filmów.

Plusy i minusy Synthesii

Zalety

 • Realistyczne awatary AI do tworzenia wideo
 • Ponad 35 awatarów AI do wyboru
 • Ponad 120 języków do wyboru

Cons

 • Bezpłatna próba ma ograniczenia
 • Długi czas przetwarzania wideo

Pas startowy

Runway to bezpłatne narzędzie, które wykorzystuje uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję, aby zastosować naprawdę fajne efekty do klipów wideo. Jest wyposażony w szereg narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, które przekształcają treści wideo, audio i graficzne w unikalne wyniki. Możesz utworzyć nowy projekt lub utworzyć nowy film, korzystając z magicznych narzędzi i innych funkcji edytora wideo. Lub możesz łatwo wybrać dowolne narzędzia, aby dodać konkretne żądanie.

Funkcje pasa startowego

Runway zawiera funkcje, które pozwalają przekształcać filmy, obrazy, tekst i dźwięk w ciągu kilku minut. Poniżej znajduje się lista wszystkich narzędzi i funkcji oferowanych przez usługę Runway.

 • Usuń tło z filmów
 • Usuń obiekty i osoby z filmów
 • Twórz filmy w super zwolnionym tempie
 • Rozmycie twarzy w filmie
 • Dodaj bokeh
 • Czysty dźwięk
 • Usuń ciszę
 • Zastąp tło
 • Wygeneruj transkrypcję i napisy

Narzędzia do generowania wideo AI

Nasze doświadczenie z Runwayem

Runway ma bibliotekę narzędzi do edycji filmów przy użyciu różnych efektów opartych na sztucznej inteligencji. Po zarejestrowaniu się w witrynie za pomocą konta Google pulpit nawigacyjny umożliwia tworzenie nowych projektów i pracę nad nimi. Dostępna jest oddzielna sekcja narzędzi AI, która pozwala używać jednego narzędzia na raz. Korzystanie z tych narzędzi jest również dość łatwe, ponieważ wystarczy przesłać wideo, które zostanie natychmiast przetworzone.

Po przetworzeniu wideo wyświetli się podgląd ostatecznego filmu. Tutaj możesz wprowadzić pewne zmiany w funkcjach, takich jak intensywność lub wtapianie. Po dokonaniu poprawek wideo będzie gotowe w ciągu kilku minut i możesz je łatwo pobrać na swoje urządzenie. Możesz także użyć tych edytowanych filmów do stworzenia głównego wideo za pomocą dostarczonego narzędzia do edycji wideo. Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie ze wszystkich narzędzi jest dość płynne, a efekty te są stosowane bardzo szybko, więc nie trzeba czekać godzinami, aby uzyskać wideo.

Co jest darmowe w Runway?

W Runway możesz zrobić wiele rzeczy za darmo w porównaniu z innymi usługami AI. Narzędzie daje darmowe konto po zarejestrowaniu się ze wszystkimi narzędziami dostępnymi za darmo z limitem. Możesz eksportować tylko filmy w rozdzielczości HD, z limitem przechowywania 5 GB danych na konto. Tylko trzy projekty mogą być aktywne jednocześnie w darmowej wersji, a opcje eksportu są również bardzo ograniczone w darmowym abonamencie. Otrzymasz również dostęp do generatora obrazów AI do tworzenia obrazów przy użyciu tekstu z limitem 25 obrazów.

Ceny pasów startowych

Runway zawiera trzy plany do wyboru; Pro za 12 USD miesięcznie, plan Team za 28 USD miesięcznie i plan Enterprise. Nie ma wielu różnic między tymi planami. Plan Pro umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby projektów, a także odblokowuje eksport wideo 4K. Otrzymujesz 500 GB miejsca i 125 generacji obrazów miesięcznie. Plan Team ma te same funkcje, tylko przestrzeń na serwerze wzrasta do 1 TB i otrzymujesz 450 generacji obrazów miesięcznie. Cena planu Enterprise jest dostępna na żądanie i obejmuje szereg dodatkowych funkcji.

Plusy i minusy pasa startowego

Zalety

 • Wiele funkcji AI do wykorzystania w darmowym abonamencie
 • Narzędzia działają bez zarzutu
 • Przetwarzanie jest szybkie
 • Pozwala na współpracę

Cons

 • Jednocześnie można utworzyć tylko 3 projekty

mądry

Wisecut to jedno z tych specyficznych narzędzi wideo AI dla twórców treści, którzy nie mają zbyt wiele czasu na edycję nieistotnych części. To narzędzie pobiera długi film i przetwarza go zgodnie z instrukcjami podanymi w narzędziu. Dostępnych jest kilka konkretnych narzędzi do stosowania gładkich cięć i automatycznego usuwania cichych części z wideo. Darmowy plan jest wystarczający, a także bardzo przydatny dla każdego, kto używa tego narzędzia do użytku osobistego.

Funkcje Wisecuta

Wisecut zawiera zestaw technik edycji, które można zbiorczo zastosować do pojedynczego filmu. Poniżej znajduje się lista wszystkich narzędzi dostępnych w Wisecut.

 • Możliwość stosowania gładkich cięć
 • Automatyczne wycinanie ciszy
 • Inteligentna muzyka w tle
 • Automatyczna kaczka
 • Automatyczne wbijanie i wycofywanie
 • Eliminacja szumów tła
 • Spalony w napisach

Narzędzia do generowania wideo AI

Nasze doświadczenie z Wisecut

Wisecut jest bardzo specyficznym narzędziem, więc praca jest bardzo łatwa i nieskomplikowana. Każdy, kto ma podstawową wiedzę na temat edycji wideo, będzie mógł efektywnie korzystać z tego narzędzia. Musisz się zarejestrować, aby korzystać z narzędzia, aby uzyskać pulpit nawigacyjny, w którym znajduje się cały Twój projekt. Gdy znajdziesz się w obszarze deski rozdzielczej, możesz łatwo utworzyć nowy projekt.

Po przesłaniu multimediów do narzędzia Wisecut wyświetli się kilka dostępnych opcji i technik edycji. Na koniec przygotowujesz wideo z zastosowanymi pożądanymi technikami edycji i pobierasz je na swoje urządzenie.

Co jest darmowe w Wisecut?

Wisecut zapewnia bezpłatny plan podczas zakładania nowego konta. Ten bezpłatny plan umożliwia edycję 30 minut wideo miesięcznie w rozdzielczości 720p. Otrzymujesz 2 GB wolnego miejsca na serwerze, aby zachować wszystkie pliki multimedialne do pracy. Maksymalny rozmiar pliku to 1 GB na wideo, a znak wodny zostanie zastosowany do wszystkich eksportowanych filmów z planu Wisecut Free.

Cennik Wisecut

Wisecut zawiera dwa plany oprócz darmowego; Starter za 10 USD/miesiąc i Professional za 29 USD/miesiąc. Otrzymujesz 8 godzin przetwarzania wideo miesięcznie w planie Starter i 30 godzin w planie Professional. Otrzymujesz odpowiednio 70 GB i 150 GB planu dla planów Starter i Professional. Oprócz tego istnieje jeszcze więcej technik edycji wideo opartych na sztucznej inteligencji, które można zastosować w swoich filmach.

Wisecut Plusy i minusy

Zalety

 • Sprawia, że edycja wideo jest łatwa
 • Łatwy w użyciu
 • Zapewnij wystarczającą liczbę funkcji w bezpłatnym abonamencie

Cons

 • Przetwarzanie wideo zajmuje trochę czasu
 • Nie ma zbyt wielu dostosowań, które można zastosować do przetworzonych filmów

Elai

Elai jest jednym z tych rzadkich narzędzi wideo AI, które tworzą filmy na podstawie scenariusza, ale wykorzystuje awatary AI do narracji kilku części scenariusza w filmach. Wystarczy wprowadzić skrypt i uzyskać pożądany rezultat na podstawie gotowego szablonu. Jeśli chcesz, możesz stworzyć nowy film od podstaw, używając obrazów, filmów, grafiki, a nawet awatarów. To narzędzie jest najlepsze dla tych, którzy chcą tworzyć wyjątkowe prezentacje dla klientów, aby zrobić dobre wrażenie.

Funkcje Elai

Elai zapewnia kilka naprawdę potężnych i unikalnych funkcji, których nie zapewniają inne usługi AI. Oto wszystkie funkcje dostępne za pomocą narzędzia Elai.

 • Wygeneruj wideo z czatu GPT3
 • Wygeneruj wideo z adresu URL
 • Wygeneruj wideo e-commerce
 • Wygeneruj wideo z pliku prezentacji

Narzędzia do generowania wideo AI

Nasze doświadczenie z Elai

Elai wymaga rejestracji, aby utworzyć konto i uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego do tworzenia filmów. Gdy znajdziesz się na pulpicie nawigacyjnym, istnieje kilka opcji do wyboru, aby utworzyć żądany film. Możesz nawet tworzyć filmy od podstaw i kontynuować edycję.

Po wybraniu odpowiedniego narzędzia po prostu otwórz je i wprowadź żądane informacje, wybierz szablon i rozpocznij przetwarzanie wideo. Film zostanie wygenerowany w ciągu kilku minut i można go pobrać z pulpitu nawigacyjnego.

Co jest darmowe z Elai?

Elai oferuje bezpłatny plan, który oferuje jedną minutę generowania wideo przy użyciu dowolnego z dostarczonych narzędzi. Możesz także zacząć tworzyć wideo od zera i użyć wszystkich narzędzi do tworzenia wideo. Możesz wypróbować gotowe szablony, aby utworzyć swój film w bezpłatnym abonamencie. Film będzie opatrzony znakiem wodnym Elai, który można usunąć tylko po zakupie planu premium.

Ceny Elai

Elai ma dwa plany; Podstawowy za 29 USD/miesiąc i Zaawansowany za 99 USD/miesiąc. Otrzymujesz 15 minut wideo miesięcznie w planie podstawowym i 50 minut wideo miesięcznie w planie zaawansowanym. Ten czas trwania można wydłużyć, ale ceny planu odpowiednio wzrosną. Z wyjątkiem czasu trwania wideo i rozdzielczości, zarówno plan Podstawowy, jak i Zaawansowany są prawie podobne pod względem dostępności funkcji.

Elai Plusy i minusy

Zalety

 • Jedyne narzędzie, które udostępnia ChatGPT do tworzenia skryptów
 • Szybko generuj filmy
 • Wiele darmowych awatarów do wykorzystania

Cons

 • Bardzo ograniczone bezpłatne użytkowanie

obrazkowe

Pictory to kolejne narzędzie do generowania wideo oparte na sztucznej inteligencji do tworzenia filmów przypominających prezentacje. Filmy można tworzyć za pomocą skryptów tekstowych lub z podanego adresu URL. Możesz także przesłać swoje pliki multimedialne, takie jak obrazy i filmy, aby utworzyć wideo przy użyciu sztucznej inteligencji. Przetwarzanie wideo odbywa się dość szybko i możesz je również pobrać na swoje urządzenia.

Funkcje obrazkowe

Pictory ma cztery funkcje, które zależą od wprowadzonych danych, takich jak tekst, adres URL lub multimedia. Oto lista wszystkich funkcji oferowanych przez Pictory.

 • Skrypt do wideo
 • Artykuł do wideo
 • Filmy z tekstem
 • Wizualizacje do wideo

Narzędzia do generowania wideo AI

Nasze doświadczenia z Pictory

Pictory to bardzo proste i bezpośrednie narzędzie, z którego może korzystać każdy bez głębokiego zrozumienia technologii i oprogramowania. Możesz łatwo utworzyć darmowe konto w serwisie i uzyskać pulpit nawigacyjny. Tutaj możesz skorzystać z dostarczonych narzędzi i wprowadzić informacje wymagane do wygenerowania wideo.

Następnie musisz wybrać szablon z listy, aby wygenerować wideo. Korzystając z edytora wideo, możesz wprowadzić poprawki w niektórych częściach wideo, a następnie wygenerować wideo.

Co jest darmowe w Pictory?

Pictory udostępnia 3 filmy, które można utworzyć za darmo, jeśli długość filmu jest ograniczona. Oprócz tego możesz również bezpłatnie utworzyć jeden niestandardowy szablon i godzinę transkrypcji wideo. To znacznie więcej niż to, co inne narzędzia zapewniają na ich bezpłatnym koncie, gdzie wszystkie narzędzia są bezpłatne.

Ceny obrazkowe

Pictory zawiera dwa plany; Standard za 19 USD/miesiąc i Premium za 39 USD/miesiąc. W planie standardowym otrzymujesz 30 filmów miesięcznie, natomiast w abonamencie Premium 60 filmów miesięcznie. Długość filmów może wynosić do 10 minut w abonamencie Standard i do 20 minut w abonamencie Premium. Możesz zwiększyć liczbę filmów miesięcznie w abonamencie Premium, ale to odpowiednio zwiększy cenę.

Narzędzia do generowania wideo AI

Pictory Plusy i minusy

Zalety

 • Łatwe w użyciu narzędzie
 • Zapewnia wiele funkcji w planie darmowym
 • Nie zezwala na współpracę wideo

Cons

 • Awatary AI nie są dostępne za darmo

Podsumowanie: korzystanie z narzędzi wideo AI do tworzenia treści

To najlepsze narzędzia wideo AI do tworzenia filmów do użytku osobistego lub zawodowego. Dzięki nim codzienne zadania będą bardzo łatwe i szybkie. Możesz wypróbować te narzędzia za darmo przed zakupem, aby wiedzieć, czy narzędzie jest idealne do Twojego projektu, czy nie. Do korzystania z tych narzędzi nie jest wymagane pobieranie. Mam nadzieję, że przydadzą się one przy następnym projekcie. Bądź na bieżąco z GadgetsToUse, aby uzyskać więcej takich odczytów.

Czytaj więcej

Możesz również śledzić nas, aby otrzymywać natychmiastowe wiadomości techniczne w Google News lub porady i wskazówki, recenzje smartfonów i gadżetów, dołączyć do GadgetsToUse Telegram Group lub zasubskrybować kanał GadgetsToUse na YouTube, aby otrzymywać najnowsze filmy z recenzjami.