Generatory AI będą wszędzie w 2023 roku. Nawet zwykły użytkownik, taki jak ja, może wykorzystać moc generatorów AI, aby stworzyć coś wyjątkowego i potężnego. Opracowywane są różne generatory AI, z których generatory sztuki AI są jednym z kluczowych obszarów, w których AI pokazuje swój prawdziwy potencjał.

Wystarczy spojrzeć na grafikę wygenerowaną przez sztuczną inteligencję poniżej. Wyglądają naprawdę imponująco i oszałamiająco, a najlepsze jest nie tylko to, jak wyglądają, ale także to, jak łatwo je stworzyć. Wszystkie te obrazy generowane przez sztuczną inteligencję są tworzone przez proste wprowadzanie tekstu składającego się z 10 słów. Oczywiście wymaga to procesu myślowego, kreatywności i wizji.

W 2023 roku na rynku dostępnych jest tak wiele narzędzi do generowania AI ART w postaci aplikacji, stron internetowych i nie tylko. Jesteśmy zaangażowani w generatory obrazów AI, odkąd były w powijakach i na długo przed tym, jak pisanie AI i ChatGPT stały się modnymi słowami. Laboratoria badawcze, takie jak MidJourney, Stable Diffusion i OpenAI Dall-E, utorowały drogę sztuce generowanej przez sztuczną inteligencję, która obecnie staje się głównym nurtem.

W tym przewodniku przyjrzymy się najlepszym aplikacjom AI Art Generator, a także krótkiej historii działania generatorów AI i korzyściom płynącym z korzystania z aplikacji graficznych AI.

Ważny:
Ten post dotyczy aplikacji do generowania sztucznej inteligencji, które można zainstalować na smartfonach lub tabletach, a NIE dotyczy modeli lub witryn internetowych generatorów sztucznej inteligencji.

Jak wybrać najlepszą aplikację AI Generator

Wybór najlepszej aplikacji AI Art Generator może być trudnym zadaniem, ponieważ na rynku jest już wiele opcji. Jednak następujące czynniki mogą pomóc w podjęciu świadomej decyzji:

 1. Jakość danych wyjściowych: jakość generowanej grafiki jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze aplikacji do generowania sztucznej inteligencji. Poszukaj próbek lub wersji demonstracyjnych danych wyjściowych narzędzia, aby sprawdzić, czy odpowiadają one żądanemu poziomowi jakości i używanemu modelowi.
 2. Elastyczność: dobra aplikacja generująca sztuczną inteligencję powinna być wystarczająco elastyczna, aby pracować z różnymi formatami wejściowymi, takimi jak obrazy, filmy lub dźwięk. Powinien również oferować różne style lub gatunki do wyboru, abyś mógł tworzyć dzieła sztuki odpowiadające Twoim preferencjom.
 3. Przyjazny dla użytkownika interfejs: aplikacja powinna mieć intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, tak aby była łatwa w obsłudze nawet dla tych, którzy nie są zaznajomieni z AI lub sztuką.
 4. Szybkość: Szybkość aplikacji generatora sztucznej inteligencji jest również kluczowa, zwłaszcza jeśli chcesz utworzyć dużą liczbę obrazów lub filmów. Niektóre aplikacje generują obrazy w ciągu kilku sekund, podczas gdy inne potrzebują kilku minut.
 5. Koszt: Na koniec należy również wziąć pod uwagę koszt aplikacji. Podczas gdy niektóre narzędzia są bezpłatne, inne mogą wymagać subskrypcji lub opłaty za użycie. Wybierz aplikację, która oferuje rozsądną cenę w stosunku do jakości wyników i oferowanych funkcji.

Najlepsze aplikacje AI Art Generator

Gwiezdna sztuczna inteligencja

Starryai app images

Pierwszym wyborem na naszej liście jest Starry AI . Dzięki tej aplikacji możesz tworzyć niesamowite dzieła sztuki w zaledwie kilku krokach. Dzięki łatwemu w obsłudze i dobrze wyglądającemu interfejsowi możesz łatwo generować obrazy AI, po prostu wpisując monit tekstowy.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Po instalacji otwórz aplikację; logowanie nie jest wymagane. Natychmiast wylądujesz na stronie głównej aplikacji, gdzie możesz tworzyć i odkrywać sekcje. W sekcji „Odkryj” znajdziesz listę dzieł stworzonych przez użytkowników.

Aby utworzyć obraz AI, dotknij paska tekstu monitu i wprowadź monit (możesz skorzystać z powyższych wskazówek, jeśli jesteś nowy) i wybierz styl. Aplikacja oferuje pięć różnych stylów: Fantasy, Portret, 3D Art, Woolitize i Anime. Możesz także wybrać liczbę obrazów, które chcesz utworzyć.

Po kliknięciu „Generuj” aplikacja nie spieszy się z wygenerowaniem obrazu. Możesz użyć do 5 darmowych kredytów. Następnie możesz kupić więcej kredytów, które będą kosztować 15 dolarów za 40 kredytów.

Po wygenerowaniu obrazu możesz zapisać wygenerowane obrazy w aplikacji, a także udostępnić je w różnych serwisach społecznościowych.

Wynik wygenerowanego obrazu jest naprawdę imponujący. Wygenerowanie wyniku przez aplikację zajmuje kilka minut. Możesz kliknąć ikonę „X”, aby powrócić do ekranu głównego. Bieżący proces tworzenia znajduje się w sekcji „Bieżące”, do której można uzyskać dostęp z ekranu głównego. Możesz także dodawać obrazy jako monity i generować obrazy.

Ogólnie rzecz biorąc, Starry AI to najlepsza aplikacja, jeśli jesteś nowy w świecie generatorów AI. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi możesz z łatwością tworzyć wspaniałe obrazy i udostępniać je w mediach społecznościowych.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: Naprawdę dobra
 • Interfejs: Prosty i łatwy w użyciu
 • Elastyczność: Generuje obrazy z tekstu.
 • Szybkość: generowanie obrazów zajmuje dużo czasu.
 • Koszt: 5 darmowych kredytów dziennie, oferuje wersję pro już od 11,99 USD miesięcznie.

Cena : Freemium

Pobierz : Android | iOS

Powiązana lektura: Jak zainstalować i używać wtyczek ChatGPT

Generator grafiki AI

AI ART generator images

Kolejnym wyborem na naszej liście jest AI Art Generator , kolejna fajna aplikacja do tworzenia obrazów AI z prostymi monitami tekstowymi. Ale wtedy będziesz musiał kupić aplikację, która kosztuje 5 USD.

Podobnie jak Starry AI, możesz wprowadzić monit tekstowy i przesłać obraz, aby utworzyć obrazy AI. W porównaniu z innymi aplikacjami AI Art Generator generuje mniej czasu.

Możesz wygenerować obraz, wybierając istniejący motyw, który zawiera opcje takie jak sztuka cyfrowa, anime, renderowanie 3D, obraz olejny, sztuka chromowana, Low Poly i inne. Jeśli nie wiesz, co wpisać w tekście, możesz kliknąć generator losowy, aby wygenerować losowe pomysły.

Możesz wygenerować nieograniczoną liczbę podpowiedzi tekstowych, a wszystkie Twoje podpowiedzi zostaną zapisane w aplikacji pod Twoją grafiką.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz aplikacji do generowania obrazów tekstowych AI, która jest prosta i szybka, a także wymaga wielu opcji dostosowywania, Text to AI Generator jest najlepszą opcją dla Ciebie.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: Naprawdę dobra
 • Interfejs: Prosty i łatwy w użyciu
 • Elastyczność: Generuj obrazy z tekstu.
 • Szybkość: Imponujące prędkości
 • Koszt: 4,99 USD

Cena : 4,99 USD

Pobierz : Android | iOS

Sztuczna inteligencja Lensy

Lensa AI app images

Lensa AI to aplikacja do edycji i ulepszania zdjęć, która pozwala tworzyć realistyczne awatary z przygotowanych obrazów. Jeśli chcesz tworzyć różne cyfrowe wersje siebie, Lensa AI to najlepsza aplikacja dla Ciebie.

Możesz pobrać aplikację za darmo. Po pobraniu otwórz aplikację. Musisz przejść przez kilka kroków, zanim będziesz mógł utworzyć obraz.

Ponieważ aplikacja korzysta z gotowych obrazów, musisz przesłać 10-20 własnych obrazów. Lensa wymaga jednorazowej płatności w celu wygenerowania danych wyjściowych. Po dokonaniu płatności aplikacja przetwarza obraz i zwykle zajmuje około pół godziny, aby wygenerować dane wyjściowe.

Lensa wykorzystuje model stabilnej dyfuzji głębokiego uczenia się do generowania obrazów. Aplikacja twierdzi, że wszystkie przesłane obrazy są natychmiast usuwane, aby zapewnić prywatność.

Ogólnie rzecz biorąc, Lensa AI to najlepsza aplikacja dla Ciebie, jeśli chcesz tworzyć realistyczne awatary. Możesz po prostu przesłać własne obrazy, dokonać płatności, a aplikacja wygeneruje imponujące i dobrze wyglądające awatary.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: Naprawdę dobra
 • Interfejs: Prosty i łatwy w użyciu
 • Elastyczność: Generuj obrazy z tekstu i obrazu
 • Szybkość: zajmuje trochę czasu w zależności od typu monitu
 • Koszt: 3 darmowe kredyty dzienne, oferuje wersję pro.

Cena : Freemium

Pobierz : Android | iOS

Wyobraź sobie — generator grafiki AI

Lensa AI app images

Wyobraź sobie sztuczną inteligencję to kolejna prosta i potężna aplikacja do generowania tekstu na sztuczną inteligencję. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem cyfrowym, ta aplikacja umożliwia tworzenie obrazów z wieloma opcjami dostosowywania w zaledwie kilku krokach.

Możesz wygenerować nieograniczoną liczbę monitów tekstowych do sztucznej inteligencji i do 4 remiksów obrazów za darmo. Musisz obejrzeć reklamę, aby otrzymać darmowy kredyt na stworzenie obrazu AI. Po wygenerowaniu obrazu możesz go poprawić, po prostu oglądając kolejną reklamę.

Dostępna jest również wersja Pro, która pozwala usuwać reklamy i znaki wodne oraz skracać czas edycji obrazu. Z wersji Pro można korzystać co tydzień, co rok lub przez całe życie.

Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi i modelowi nagród za reklamy użytkownicy mogą bezpłatnie generować nieograniczoną liczbę obrazów AI, przeglądając reklamy. Jeśli nie lubisz oglądać reklam, możesz zmienić swój mobilny DNS na dns.adguard.com, co oznacza, że wszystkie reklamy w aplikacji zostaną wyłączone i nadal możesz zdobywać darmowe nagrody, a reklamy po prostu nie będą się wyświetlać.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: Dobra
 • Interfejs: Najlepiej wyglądający interfejs. Wiele elementów tekstowych
 • Elastyczność: Generuj obrazy z tekstu.
 • Szybkość: Generuje obrazy w ciągu kilku minut
 • Koszt: Nieograniczone bezpłatne kredyty zamiany tekstu na obraz, 3 remiksy obrazów. Oferuje wersję Pro.

Cena : Freemium

Pobierz : Android | iOS

Sen autorstwa WOMBO

Dream by WOMBO app images

Dream by WOMBO pochodzi od tego samego programisty, który opracował aplikację WOMBO, która pozwala zmienić siebie lub innych w śpiewającą twarz. Podobnie jak inne aplikacje, ta aplikacja umożliwia łatwe tworzenie obrazów z tekstu i obrazów.

Aplikację Dream by WOMBO można pobrać i używać bezpłatnie. Możesz kliknąć ikonę plusa na ekranie głównym. Aplikacja przeniesie Cię na stronę kreatywnej grafiki, na której możesz wprowadzić tekst lub obraz i wybrać różne style, takie jak Anime, Realistyczny, Buliojourney i inne. W darmowej wersji możesz użyć tylko kilku z nich.

Wygenerowanie obrazu zajmuje kilka minut. Zależy to również od rodzaju monitu i utworzonego obrazu. Przez większość czasu aplikacja tworzyła obrazy w mniej niż 5 minut, co jest naprawdę dobre. W darmowej wersji możesz przeglądać i pobierać tylko jedną wersję zdjęcia.

Jakość generowanego obrazu jest naprawdę dobra. Wypróbowałem każdy styl w darmowej wersji aplikacji i wyglądają naprawdę fajnie i oszałamiająco. Aplikacja oferuje również wersję Pro, która umożliwia tworzenie wielu wydań, korzystanie bez reklam, zapisywanie obrazów jako wideo w trybie ciemnym i nie tylko.

Ogólnie rzecz biorąc, Dream by WOMBO to najlepsza aplikacja, jeśli szukasz najlepszej aplikacji do generowania obrazów AI do tworzenia realistycznych obrazów, a także w formacie wideo. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi i funkcjom w aplikacji jest najlepszym wyborem dla grafików i osób mających wpływ na media społecznościowe.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: Naprawdę dobra
 • Interfejs: Prosty i przejrzysty interfejs użytkownika
 • Elastyczność: Generuj obrazy z tekstu i obrazu
 • Szybkość: Generuje obrazy w kilka sekund
 • Koszt: Nieograniczone darmowe kredyty, oferuje wersję Pro.

Cena : Freemium

Pobierz : Android | iOS

4AiPaw

4Aipaw app images

Dzięki 4AiPaw możesz zamienić swoje pomysły w obrazy napędzane sztuczną inteligencją, a także łatwo tworzyć kreskówki AI z przesłanych obrazów. Możesz pobrać aplikację za darmo i tworzyć obrazy AI, ale ma też kilka błędów, które sprawiają, że aplikacja jest naprawdę irytująca. Aplikacja nie mogła utworzyć obrazu na podstawie monitu tekstowego przez pięć prób, zanim ostatecznie wygenerowała dane wyjściowe.

Poza tym wszystko w aplikacji jest proste i łatwe w użyciu. Na ekranie głównym możesz wybrać „Odkryj”, „Utwórz kreskówkę AI” i „Utwórz obraz generowany przez AI z tekstu”. Możesz przejść do różnych sekcji za pomocą górnego paska nawigacyjnego. Interfejs użytkownika jest bardzo kolorowy z ciemnym tłem i gradientowymi ikonami i przyciskami wszędzie.

W darmowej wersji możesz stworzyć jedną kreskówkę i trzy obrazy AI wygenerowane z tekstu. Możesz uaktualnić do wersji Pro, która oferuje nieograniczony dostęp i oszczędzanie bez znaków wodnych.

Mówiąc o danych wyjściowych, aplikacja generuje naprawdę dobrze wyglądające obrazy AI. Wygenerowanie obrazu zajmuje kilka minut, a czasami nie udaje się utworzyć obrazu, co jest najbardziej irytującą rzeczą w tej aplikacji. Ale wyjątkowo wyglądające obrazy sprawiają, że warto spróbować jeszcze kilka razy. Aplikacja jest najlepsza dla osób, które chcą tworzyć obrazy z tekstu, a także animacje animowane ze zdjęć.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: Dobra
 • Interfejs: Prosty i kolorowy interfejs
 • Elastyczność: Generuj obrazy z tekstu i obrazów
 • Szybkość: generowanie obrazów zajmuje dużo czasu.
 • Koszt: 3 darmowe kredyty dzienne, oferuje wersję Pro.

Cena : Freemium

Pobierz : Android

Twórz grafikę AI (stabilne rozpowszechnianie)

Make AI Art app images

Następną aplikacją na naszej liście jest Make AI Art , która generuje obrazy ze Stable Diffusion, Runway Diffusions, DALLE.E Mini i innych (terminy i technologie używane w generatorach AI Art, które odnoszą się do zdolności modelu do tworzenia spójnych, wysokiej jakości wyników, nawet jeśli wprowadzane są niewielkie zmiany w danych wejściowych). Jest to jeden z najpopularniejszych agentów służących do generowania wysokiej jakości obrazów AI. W ostatniej aktualizacji aplikacja dodała również Karlo Diffusion, model obrazu zamiany tekstu na mowę, który wykorzystuje techniki z DALL.E2.

Aplikacja posiada prosty i łatwy w obsłudze interfejs. Aplikację można pobrać bezpłatnie. Po zainstalowaniu aplikacji, po kilku monitach, zostaniesz przekierowany do ekranu głównego, który zawiera listę modeli zamiany tekstu na obraz, z których możesz korzystać bezpłatnie. Możesz dotknąć dowolnego modelu i wprowadzić monit, aby utworzyć bezpłatny obraz AI. Zobaczysz listę funkcji oferowanych przez każdy model. Możesz wybrać dowolny model w zależności od potrzeb i preferencji.

Po wybraniu modelu kliknij przycisk „WYPRÓBUJ!” przycisk znajdujący się pod każdą zakładką. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę, na której musisz wprowadzić monit tekstowy. Po wprowadzeniu monitu utworzenie obrazu może zająć kilka minut lub sekund, w zależności od typu tworzonego obrazu AI.

Ogólnie rzecz biorąc, Make AI Art to najlepsza aplikacja do tworzenia obrazów AI z wieloma modelami wbudowanymi w aplikację. Możesz bezpłatnie tworzyć nieograniczoną liczbę obrazów AI. Jedynym problemem związanym z aplikacją jest interfejs użytkownika. Tworzenie obrazów AI może być trudne, jeśli jesteś nowy w tym świecie i dopiero zaczynasz.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: Dobra
 • Interfejs: Prosty i bogaty w tekst interfejs bez elementów graficznych.
 • Elastyczność: Generuje obrazy z tekstu.
 • Szybkość: generowanie obrazów zajmuje dużo czasu w zależności od modelu.
 • Koszt: 5 darmowych kredytów dziennie, oferuje wersję Pro.

Cena : Freemium

Pobierz : Android

Microsoft Bing

Bing AI image generator

Microsft mocno stawia na sztuczną inteligencję i używa jej w swojej wyszukiwarce Bing, aby konkurować z Google. Firma dodała AI Chatbot do bing, a ostatnio dodała kreatora obrazów opartego na sztucznej inteligencji do wyszukiwarki Bing. Nowy Bing Image Creator będzie oparty na „zaawansowanej wersji” modelu DALL-E OpenAI i pozwoli użytkownikom Bing tworzyć obrazy, po prostu mówiąc chatbotowi, o czym jest obraz.

Nowy generator obrazów oparty na sztucznej inteligencji jest już dostępny w wyszukiwarce Bing i aplikacji bing na Androida. Aby z niego skorzystać, po prostu zainstaluj aplikację Microsoft Bing na swoim smartfonie. Po zainstalowaniu zarejestruj się za pomocą swojego konta Microsoft. Teraz, korzystając z dolnego paska nawigacyjnego, kliknij Aplikacje, a zobaczysz nową funkcję „Generatora obrazów Bing” w sekcji eksploracji. Możesz go kliknąć, a zostaniesz przekierowany na stronę generatora obrazów Bing AI.

Podobnie jak aplikacje wymienione w tym poście, możesz po prostu wpisać monit tekstowy, aby wygenerować obraz AI. Obecnie Microsoft oferuje 10 boostów dziennie. Korzystając z ulepszeń, możesz szybciej generować obrazy. Możesz generować obrazy, jeśli zabraknie Ci ulepszeń, ale według Microsft generowanie obrazu może potrwać dłużej.

Na ekranie głównym znajdziesz również zakładkę Eksploruj, w której wyświetlane są różne obrazy generowane przez sztuczną inteligencję. Kliknięcie karty kreacji spowoduje wyświetlenie obrazów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję, które utworzyłeś. Jakość obrazów generowanych przez sztuczną inteligencję jest naprawdę dobra, a dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi można z łatwością tworzyć obrazy.

Podgląd Bing Image Creator będzie również dostępny w przeglądarce Microsoft Edge. Aby użyć Bing Image Creator w Edge, po prostu kliknij ikonę Bing Image Creator na pasku bocznym, aby utworzyć obraz lub wywołać go z czatu Bing w Edge. Możesz pobrać aplikację Microsoft Bind lub przeglądarkę brzegową albo bezpośrednio odwiedzić witrynę bing.com/create AI, aby wygenerować obrazy.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: doskonała
 • Interfejs: Prosty i łatwy w użyciu
 • Elastyczność: Generuj obrazy z tekstu, a także korzystaj z Chatbotów
 • Szybkość: Generuje obrazy w kilka sekund za pomocą przyspieszeń
 • Koszt: szybko wygeneruj 10 obrazów, korzystając z dostępnych ulepszeń, a następnie kontynuuj generowanie obrazów w wolniejszym tempie bez ograniczeń

Cena : za darmo

Pobierz Bing: Android | iOS

Generator grafiki AI – UniDream AI

AI Art generator app images

AI Art Generator firmy UniDream AI umożliwia generowanie tekstu na grafikę, awatarów profilu AI oraz animowanych obrazów lub filmów. Możesz wprowadzić monit i wybrać styl. AI Art Generator wygeneruje grafikę w kilka sekund.

Możesz użyć aplikacji do tworzenia obrazów AI Art. Po prostu opisz swój pomysł: „Sztuka sztucznej inteligencji”, „Obcy kontynent”, „Tęczowy jednorożec” lub cokolwiek, co przychodzi ci do głowy. Wybierz żądany styl, kliknij „Utwórz” i poczekaj kilka sekund, a następnie zobaczysz swój własny metaverse. Aplikacja ma również profil awatara AI, który tworzy awatary AI na podstawie twoich zdjęć.

Ponadto aplikacja oferuje również opcje edycji zdjęć i wideo. Możesz stworzyć sztukę fantasy, wykonując zaledwie kilka kroków. Zamień swoje selfie, zdjęcia zwierząt domowych i zdjęcia przyjaciół w zabawne filmy animowane. Możesz łatwo zamienić swoje zdjęcia w animowane filmy.

Aplikacja jest również dostępna z subskrypcją Pro, która kosztuje 4,99 USD miesięcznie i 24,99 USD rocznie. Ogólnie rzecz biorąc, AI Art Generator firmy UniDream AI to najlepsza aplikacja dla osób, które chcą tworzyć obrazy AI i awatary profilowe oraz szukają funkcji tworzenia zdjęć i filmów w aplikacji.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: Dobra
 • Interfejs: Prosty i łatwy w użyciu
 • Elastyczność: Generuj obrazy z tekstu i obrazów, a także filmów rysunkowych generowanych przez sztuczną inteligencję
 • Szybkość: generowanie obrazów zajmuje dużo czasu.
 • Koszt: 5 darmowych kredytów dziennie, oferuje wersję Pro.

Cena : Freemium

Pobierz : iOS

Generator obrazów AI: AI Picasso

Ai image Generator by Picasso app images

AI Picasso to kolejna fajna aplikacja, jeśli chcesz tworzyć wysokiej jakości i oszałamiające obrazy AI. Dzięki aplikacji możesz tworzyć piękne obrazy za pomocą generatora tekstu na obraz. Wystarczy wpisać tekst i możesz tworzyć wspaniałe obrazy AI.

Aplikacja ma również generator awatarów AI, który umożliwia przekształcanie zdjęć w awatary AI. Możesz po prostu przesłać zdjęcia, a aplikacja wygeneruje Twój cyfrowy awatar w ciągu kilku minut.

Interfejs aplikacji jest prosty i łatwy w użyciu. Możesz użyć dolnej nawigacji, aby poruszać się między tekstowymi awatarami AI i AI. Aby utworzyć obrazy na podstawie tekstu, po prostu wpisz monit tekstowy w polu tekstowym u góry. Możesz wpisać monit lub skorzystać z monitów zalecanych przez aplikację i wybrać swój styl. Na podstawie monitu aplikacja generuje obrazy w ciągu kilku sekund.

Jakość obrazów jest w porządku. Kiedy testowałem aplikację, niektóre zdjęcia wyszły naprawdę dobrze, a niektóre zostały pomieszane. Ogólnie rzecz biorąc, zdjęcia do kolorowania są najlepszą atrakcją aplikacji. Możesz zapisać zdjęcia w swojej galerii i zapisać je w dowolnym serwisie społecznościowym.

Najważniejsze cechy aplikacji:

 • Jakość wyjściowa: tworzy naprawdę dobre obrazy generowane przez sztuczną inteligencję
 • Interfejs: Prosty i łatwy w użyciu
 • Elastyczność: Generuj obrazy z tekstu i awatarów AI.
 • Szybkość: generowanie obrazów zajmuje dużo czasu.
 • Koszt: Nieograniczone darmowe kredyty, oferuje wersję Pro.

Cena : Freemium

Pobierz : Android

Wniosek

Oto lista najlepszych aplikacji AI Art Generator na Androida i iOS. Dzięki tym aplikacjom możesz tworzyć wspaniałe obrazy AI w ciągu kilku minut. Mam nadzieję, że nasza lista okaże się pomocna. Co więcej, prawie każda aplikacja wymaga obszernego wprowadzania tekstu, aby wygenerować najlepsze obrazy. Ponieważ generatory AI są nowością na rynku, wymagają pewnej krzywej uczenia się, aby jak najlepiej je wykorzystać. Oto kilka wskazówek dotyczących tworzenia skutecznych monitów AI.

 1. Bądź konkretny: im bardziej konkretny jest Twój monit, tym bardziej ukierunkowany będzie generator sztucznej inteligencji. Na przykład, zamiast pytać o „krajobraz”, zapytaj o „pasmo górskie z zachodem słońca”
 2. Użyj słów kluczowych: użyj konkretnych słów kluczowych, które opisują nastrój, kolor i styl, który chcesz osiągnąć. Na przykład, jeśli chcesz uzyskać melancholijny obraz, użyj słów kluczowych, takich jak „smutek”, „niebieski” i „ciemny”.
 3. Używaj języka metaforycznego: język metaforyczny może pomóc generatorowi sztucznej inteligencji zinterpretować Twój monit w bardziej kreatywny sposób. Na przykład, zamiast prosić o „obraz przedstawiający kota”, możesz poprosić o „obraz przedstawiający wdzięk i tajemnicę kotów”.
 4. Odwołaj się do innej sztuki: jeśli masz na myśli konkretny styl lub artystę, odnieś się do niego w monicie. Na przykład możesz poprosić o „obraz będący hołdem dla „Gwiaździstej nocy” Van Gogha
 5. Eksperymentuj z różnymi monitami: generatory grafiki AI mogą generować wiele wyników z jednego monitu, więc eksperymentuj z różnymi wariantami monitów, aby uzyskać różne wyniki.

Często zadawane pytania dotyczące najlepszych aplikacji do generowania grafiki AI

Loader image

Jak działają aplikacje generatora grafiki AI?

Aplikacje do generowania dzieł sztuki wykorzystujące sztuczną inteligencję wykorzystują zaawansowane algorytmy i uczenie maszynowe do analizowania i przetwarzania obrazów, filmów i innych treści wizualnych. Następnie stosują artystyczne filtry i efekty, aby stworzyć nowe i niepowtarzalne prace. Dzięki prostym wskazówkom do wprowadzania danych modele te wykorzystują różne techniki i generują obrazy w ciągu kilku minut.

Tak, dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi wszystkie aplikacje generujące AI są łatwe w użyciu. Jedynym miejscem, w którym zwykły użytkownik może mieć problem, jest wpisanie monitu tekstowego. Musisz przekształcić swój pomysł na sztukę w obszerny tekst, który opisuje go w najbardziej kreatywny i artystyczny sposób. Im lepszy tekst, tym lepszy wynik.

Prawie każda aplikacja wymieniona w tym poście daje darmowe kredyty do generowania obrazów AI Art. Jeśli szukasz całkowicie darmowych aplikacji, możesz zainstalować Make AI Art (Stable Diffusion), która jest całkowicie darmowa i generuje wysokiej jakości obrazy AI.

Te aplikacje do generowania grafiki AI wymagają różnego rodzaju danych wejściowych, w tym monitów tekstowych, monitów dotyczących obrazów, a nawet przesyłania zdjęć, aby wygenerować oszałamiające dzieła sztuki. Na przykład Fotor zapewnia bogate w funkcje generatory grafiki AI z różnymi efektami AI do wyboru. Możesz także użyć monitów tekstowych w aplikacjach takich jak Wonder, aby wygenerować grafikę AI. Podobnie z Dream by Wombo, jednym kliknięciem możesz przesyłać zdjęcia i zamieniać je w awatary. Wszystkie te aplikacje do generowania grafiki AI wymagają pewnego rodzaju danych wejściowych, aby wygenerować najlepszą grafikę AI.

Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o znalezienie najlepszego generatora rysunków AI. Oto porównanie i ocena najlepszych narzędzi generatora rysunków AI.

 1. Pod względem dokładności, szybkości i opłacalności DALL-E 2 wyróżnia się jako ogólnie najlepszy generator grafiki AI.
 2. Jeśli masz ograniczony budżet, Craiyon to doskonała bezpłatna opcja.
 3. Pod względem jakości Midjourney zapewnia spójne, wiarygodne wyniki.
 4. Autoportrety można również tworzyć dokładnie w różnym wieku za pomocą AI Time Machine od MyHeritage.
  Ostatecznie zależy to od twoich preferencji i potrzeb dotyczących tego, którego generatora rysunków AI użyć.