Unreal Engine to najbardziej otwarte i zaawansowane narzędzie 3D działające w czasie rzeczywistym na świecie. W jaki sposób jest to pomocne dla nauczycieli? Rozmawiałem ze Stevem Isaacsem o tym, jak ten darmowy materiał można wykorzystać w klasach. Unreal Engine to silnik gry i zestaw narzędzi do tworzenia gier do tworzenia gier wideo 3D, symulacji i doświadczeń w rzeczywistości wirtualnej. Może być używany w klasie jako narzędzie edukacyjne do nauczania między innymi programowania, projektowania gier i modelowania 3D. Uczniowie mogą tworzyć i dostosowywać interaktywne środowiska 3D i postacie, a następnie programować ich zachowanie za pomocą wbudowanego języka skryptowego Unreal Engine, Blueprints. Może to pomóc uczniom rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i pracy zespołowej, a jednocześnie zapewnić im rzeczywiste doświadczenie przy użyciu technologii będącej standardem branżowym.

Dołącz do nas w sali 210AB na #unrealfutures : przygotowanie studentów do kariery w #interaftive3D . Dowiedz się o naszych bezpłatnych kursach. Na każdym kursie studenci uczą się od profesjonalistów z branży i tworzą projekt w @UnrealEngine .

Przyjedź tu wcześnie. Darmowe koszulki dla pierwszych dwóch rzędów! pic.twitter.com/Q2BiDEYGGl

— Steve Isaacs #TCEA (@mr_isaacs) 30 stycznia 2023 r

Do jakiej grupy wiekowej skierowany jest Unreal Engine?

Odpowiednia grupa wiekowa do korzystania z Unreal Engine w klasie zależy od złożoności projektów oraz wcześniejszej wiedzy i doświadczenia uczniów. Jednak Unreal Engine może być ogólnie używany przez uczniów od gimnazjum (w wieku około 11-14 lat) i starszych, o ile mają podstawową wiedzę na temat koncepcji programowania i modelowania 3D. Uczniowie wyższych klas szkół średnich i studenci mogą również korzystać z Unreal Engine, ponieważ mogą zajmować się bardziej zaawansowanymi projektami. Dokładny przedział wiekowy może się różnić w zależności od konkretnych potrzeb i umiejętności uczniów, a także celów i zadań nauczyciela.

To od Epic Games, czy to Fortnite?

Fortnite to popularna gra wideo stworzona przy użyciu silnika Unreal Engine. Unreal Engine to silnik gry i zestaw narzędzi do tworzenia gier stworzony przez Epic Games, firmę stojącą za Fortnite. Unreal Engine zapewnia technologię i narzędzia do tworzenia wysokiej jakości gier 3D i innych interaktywnych doświadczeń, podczas gdy Fortnite to specyficzna gra stworzona przy użyciu tej technologii. Innymi słowy, Fortnite to produkt zbudowany na silniku Unreal Engine, a Unreal Engine to platforma technologiczna, która umożliwia tworzenie Fortnite i innych gier.

Czym jest Unreal Engine for Education Zespół ds. edukacji w firmie epic. Celem zespołu ds. edukacji w firmie epic jest złagodzenie krzywej uczenia się, aby ułatwić nauczycielom wprowadzenie naszych narzędzi do klas. Zapewniamy różnorodne angażujące zasoby, a także szkolenia i wsparcie dla nauczycieli.

Celem zespołu ds. edukacji w firmie Epic jest złagodzenie krzywej uczenia się, aby ułatwić nauczycielom wprowadzanie naszych narzędzi do sal lekcyjnych. Zapewniamy różnorodne angażujące zasoby, a także szkolenia i wsparcie dla nauczycieli. Starają się wspierać społeczność edukacyjną w przygotowaniu uczniów do umiejętności w miejscu pracy, aby sprostać rosnącym wymaganiom w różnych branżach związanych z interaktywnym 3D.

Jakie rodzaje bezpłatnych zasobów zapewnia nauczycielom Unreal Engine?

Unreal Engine udostępnia wiele bezpłatnych zasobów dla nauczycieli, w tym:

 1. Dokumentacja i samouczki: Unreal Engine zapewnia obszerny zbiór dokumentacji, samouczków i innych materiałów edukacyjnych, aby pomóc nauczycielom rozpocząć pracę i zrozumieć, jak używać silnika w klasie.
 2. Unreal Engine Learning Hub: Ten zasób online zapewnia nauczycielom scentralizowaną lokalizację dostępu do materiałów i zasobów edukacyjnych, w tym samouczków, forów i kursów online.
 3. Unreal Engine for Education: Unreal Engine for Education to program zaprojektowany specjalnie dla nauczycieli i uczniów. Zapewnia bezpłatny dostęp do Unreal Engine i jego narzędzi, a także zasoby edukacyjne i wsparcie.
 4. Przykładowe projekty i zasoby: Unreal Engine zapewnia różnorodne przykładowe projekty i zasoby, takie jak przykładowe gry, animacje i środowiska, które nauczyciele mogą wykorzystać jako punkt wyjścia do własnych projektów lub jako zasoby edukacyjne.
 5. Zasoby społeczności: Unreal Engine ma dużą społeczność użytkowników, którzy dzielą się zasobami, wiedzą i doświadczeniem. Nauczyciele mogą uzyskać dostęp do tych zasobów, w tym forów, blogów i samouczków online, aby uzyskać pomoc i inspirację do swoich projektów.

Ogólnie rzecz biorąc, Unreal Engine zapewnia nauczycielom bogactwo bezpłatnych zasobów, które pomagają im włączyć tę technologię do swoich klas i zapewnić uczniom wciągające i edukacyjne doświadczenia.

Czy Unreal Engine może być używany w klasie matematycznej?

Unreal Engine może być wykorzystany na lekcjach matematyki w gimnazjum lub liceum. Unreal Engine zapewnia wizualne i interaktywne środowisko, w którym uczniowie mogą stosować pojęcia matematyczne w praktyczny i wciągający sposób. Na przykład uczniowie mogą używać silnika Unreal Engine do tworzenia symulacji i animacji 3D demonstrujących zasady matematyczne, takie jak geometria, trygonometria i fizyka. Ponadto uczniowie mogą również używać silnika Unreal Engine do tworzenia gier, które wykorzystują umiejętności matematyczne, takie jak rozwiązywanie zagadek lub poruszanie się po labiryntach. Może to pomóc uczynić matematykę bardziej dostępną i przydatną dla uczniów oraz poprawić ich zrozumienie i zapamiętanie pojęć matematycznych.

Co powiesz na nauczycieli języka angielskiego?

Unreal Engine może być używany w klasie języka angielskiego na kilka sposobów, w tym:

 1. Opowiadanie historii i projektowanie gier: uczniowie mogą używać silnika Unreal Engine do tworzenia interaktywnych historii i gier, które mogą pomóc im w rozwijaniu umiejętności krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i kreatywnego pisania. Mogą tworzyć postacie, środowiska i wątki fabularne oraz używać języka skryptowego Unreal Engine, Blueprints, do kontrolowania swojego zachowania i interakcji.
 2. Budowanie wirtualnego świata: Unreal Engine może być używany do tworzenia wirtualnych światów, w których uczniowie mogą eksplorować i wchodzić w interakcje z otoczeniem i postaciami. Można to wykorzystać do ożywienia klasycznych dzieł literackich lub jako platforma dla uczniów do tworzenia własnych, oryginalnych dzieł.
 3. Występy dramatyczne: Unreal Engine może być używany do tworzenia wirtualnych scenerii, umożliwiając uczniom wystawianie i odgrywanie scen ze sztuk teatralnych lub innych dzieł literackich.
 4. Filmoznawstwo i media: Unreal Engine może być używany do tworzenia krótkich filmów i animacji, zapewniając studentom praktyczne doświadczenie w produkcji filmowej i medialnej. Mogą dowiedzieć się o kątach kamery, oświetleniu i efektach specjalnych, jednocześnie rozwijając umiejętności opowiadania historii i opowiadania wizualnego.

Ogólnie rzecz biorąc, Unreal Engine może być cennym narzędziem dla nauczycieli w klasie języka angielskiego, zapewniając uczniom wizualną i interaktywną platformę do nauki, odkrywania i tworzenia.

 • 10 sposobów wykorzystania EdTech do podniesienia poziomu nauki

  10 sposobów wykorzystania EdTech do podniesienia poziomu nauki

  W dzisiejszym dynamicznym środowisku cyfrowym ważne jest przygotowanie uczniów do biegłości w posługiwaniu się technologią. Jednak „bez papieru to pedagogika”. Skupienie się wyłącznie na zastąpieniu tradycyjnych zasobów zasobami cyfrowymi grozi przeoczeniem prawdziwego potencjału EdTech. Zamiast tego powinniśmy skupić się na wykorzystaniu technologii edukacyjnych w celu podniesienia poziomu doświadczeń edukacyjnych naszych uczniów. Wykorzystując moc EdTech, możemy promować współpracę, krytyczne myślenie, kreatywność i zindywidualizowaną naukę — ostatecznie tworząc bardziej angażujące i dynamiczne środowisko w klasie. Zastanów się, jak wykorzystać EdTech do podniesienia poziomu nauczania.

 • Płaca nauczyciela jest głupia

  Płaca nauczyciela jest głupia

  Próba porównania harmonogramów wynagrodzeń nauczycieli jest głupia. 30 lat w 10 kolumnach i jak widzisz porównanie stanu do stanu przy tak zróżnicowanych kosztach utrzymania? Stworzyłem arkusz kalkulacyjny, aby spróbować dokonać tych porównań, abyśmy mogli naprawdę zobaczyć, dlaczego wynagrodzenie nauczyciela jest głupie.

 • Farkle będzie uczyć uczniów strategii

  Farkle będzie uczyć uczniów strategii

  Użyj gry Farkle, gry w kości, aby nauczyć uczniów, jak przekazywać swoje strategie. Pozwoli ci to skupić się na zwiększeniu krytycznego myślenia w klasie.

 • Czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

  Czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

  Czy AI będzie końcem nauczania i szkoły? Nie ma wątpliwości, że są rzeczy, które sztuczna inteligencja potrafi robić lepiej niż człowiek. Co więc stanie się rolą szkoły lub czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

 • BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

  BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

  W miarę rozwoju technologii edukacyjnych innowacyjne narzędzia odgrywają coraz ważniejszą rolę w klasach na całym świecie. Wśród tych narzędzi BookWidgets okazał się nieocenionym źródłem informacji dla nauczycieli, którzy chcą ulepszyć swoje lekcje i zaangażować uczniów w kreatywny i interaktywny sposób. BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

 • Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)

  Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)

  Niezależnie od tego, czy korzystasz z ChatGPT, Google Bard, Bing (czyli ChatGPT), czy innego chatbota opartego na sztucznej inteligencji, który zmieni sposób nauczania! Dzięki chatbotom możesz nie tylko zaoszczędzić czas, ale także wprowadzić innowacje w swoim nauczaniu. ChatGPT może wykonać część ciężkiej pracy, aby pomóc Ci w tworzeniu kreatywnych planów lekcji i projektów. Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)

Co to jest Unreal Engine dla edukacji