Wybierając narzędzie cyfrowe, mam kilka rzeczy, których szukam, a BookWidgets trafia w wiele rzeczy, których chcę w narzędziu cyfrowym. Łatwo jest zalogować się za pomocą mojego konta Google. To NIE JEST NUDNE! Zaangażowanie uczniów jest ważne, a narzędzia cyfrowe nie powinny być po prostu cyfrową wersją arkusza roboczego. Cyfrowy powinien działać lepiej! Wymagam również, aby narzędzia cyfrowe oszczędzały mi czas. Intuicyjny interfejs, który sprawia, że jestem podekscytowany korzystaniem z narzędzia, jest koniecznością.

BookWidgets oferuje wiele zabawnych zajęć, które można łatwo tworzyć i udostępniać uczniom.

BookWidgets jest łatwe

BookWidgets jest łatwy w użyciu, a teraz jeszcze łatwiejszy dzięki dodatkowi Google Classroom . Przydziel układankę, grę pamięciową, a nawet kata, aby pomóc uczniom w interakcji z treścią lekcji. Wyjdź poza zabawę i gry dzięki opcjom oceniania oraz sposobom prezentowania uczniom materiałów multimedialnych.

NIE potrzebujesz Google Classroom do korzystania z BookWidgets

Skorzystaj z opcji udostępniania w BookWidgets, pobierz rozszerzenie Chrome lub skorzystaj z nowego dodatku Google Classroom , aby uzyskać dostęp bezpośrednio z zadania.

Gry BookWidget

To, co szczególnie podoba mi się w grach BookWidget, to szybkość, z jaką mogę je skonfigurować. Grywalizacja to świetny sposób, aby zachęcić uczniów do nauki. Zazwyczaj mogę skonfigurować działanie BookWidgets w mniej niż 5 minut.

Wypróbuj układankę w BookWidgets. Rozpocznij aktywność, budując ciekawość. O czym będziemy się uczyć? Wybierz obraz i prześlij go do zadania układanki BookWidgets. To naprawdę takie proste. BookWidgets zajmie się resztą! Nie ma nawet przycisku zapisu, BookWidgets automatycznie zapisuje Twoją aktywność, nie ma nic prostszego! Podziel się z uczniami, aby posortowali części, a następnie podziel się tym, co myślą o tym, co zostało objawione.

Działania oceniające BookWidgets

Utwórz aktywność na tablicy w kilka sekund. Przydziel uczniom notatki na tablicy cyfrowej. Istnieje 9 różnych zadań „Testuj i przeglądaj”, które możesz szybko utworzyć i udostępnić uczniom. Twój umysł będzie oszołomiony TRZYDZIESTAMI PIĘCIoma różnymi typami pytań, których możesz użyć. Kliknij tutaj, aby zobaczyć przykładowe rodzaje pytań, które możesz zadać uczniom.

Użyłem obrazu openmiddle , aby dodać wyższy problem krytycznego myślenia do działania na tablicy. Uczniowie mogą przemyśleć swoje produktywne zmagania za pomocą płótna tablicy i podzielić się swoją pracą z nauczycielem.

Śledź działania uczniów

BookWidgets informuje, jak uczniowie radzili sobie z aktywnością. Przejdź do pulpitu nawigacyjnego BookWidgets, aby przejrzeć wyniki uczniów w dowolnym z wielu widżetów.

Funkcja NA ŻYWO dodatku BookWidgets pozwala zobaczyć postępy uczniów w czasie rzeczywistym!

Dodatek do Google Classroom

Jeśli Twoja szkoła korzysta z Google Workspace for Education Plus lub wersji Teaching and Learning, możesz poprosić administratora Google Apps o zainstalowanie dodatku BookWidgets.

Przypisz BookWidgets bezpośrednio z Google Classroom

Po zainstalowaniu dodatku jeszcze łatwiej jest przypisać uczniom działanie BookWidgets. Jeśli Twoja szkoła ją włączyła, zobaczysz „Dodatki” po prawej stronie ikon załączników. Znajdź dodatek „BookWidgets” i wybierz ćwiczenie, które już utworzyłeś, lub utwórz nowe ćwiczenie bezpośrednio z Classroom!

Na żywo z klasy

Dużą zaletą korzystania z dodatków w Google Classroom zamiast zwykłej synchronizacji BookWidgets (co nadal możesz zrobić!) jest możliwość śledzenia postępów uczniów w dodatku bezpośrednio w Classroom! Po kliknięciu „załącznika” BookWidgets wyświetli się lista uczniów, kiedy pracowali nad ćwiczeniem, ich punktacja i praca. Wszystko bez opuszczania Google Classroom.

Rozszerzenie BookWidgets do przeglądarki Chrome

Jeśli Twoja szkoła nie ma zaktualizowanej wersji Google Classroom, nie martw się, nadal możesz korzystać z BookWidgets w Google Classroom.

Zainstaluj rozszerzenie Bookwidgets do przeglądarki Chrome

Przypisz z BookWidgets

Jeśli Twoja szkoła jest ostrożna w dopuszczaniu rozszerzeń i dodatków Chrome, możesz użyć synchronizacji Google Classroom z poziomu BookWidgets. Wybierz opcję udostępniania w widgecie na bookwidgets.com i wybierz Udostępnij w Google Classroom. Nieco mniej wygodne niż korzystanie z BookWidgets bezpośrednio w Google Classroom, nadal jest łatwe i efektywne.

Brak Google Classroom

Nawet jeśli Twoja szkoła nie korzysta z Google Classroom, nadal możesz tworzyć i udostępniać zajęcia w BookWidgets za pomocą linku udostępniania wygenerowanego w BookWidgets.

BookWidgets Dodatek Google Classroom autorstwa Alice Keeler

Dodatek Zaawansowane aplikacje Skrypt Początkujący Chrome klasa cyfrowe obywatelstwo Dokumenty rysuj dysk rozszerzenie edtech Formularze grywalizacja gmail google Google Classroom Dokumenty Google Dysk Google GoogleEDU Formularze Google Google Jamboard Arkusze Google Prezentacje Google ocenianie Infografiki G Suite Średnio zaawansowany Jamboard skróty klawiaturowe wskazówki dotyczące klawiszy mac matematyka microsoft QR Schoolytics script arkusze Arkusze witryny slajdy arkusze kalkulacyjne szablon twitter vlog

Najnowsze wpisy na blogu

BookWidgets Dodatek Google Classroom autorstwa Alice Keeler

Ta recenzja została stworzona przez Alice Keeler i sponsorowana przez BookWidgets