Kontrolery gier AI w połowie podróży
Źródło zdjęcia : TheLoudestLion
Jeden z graczy, który nazywa się „theloudestlion”, poprosił Midjourney AI o wygenerowanie kontrolerów PS5 i nastąpiły te potworności. Mówiąc dokładniej, wpisany monit brzmiał: „kobieca influencerka relaksuje się, grając na PlayStation 5, świetnie się bawiąc”. Jak widać, sztuczna inteligencja poprawnie określiła liczbę palców, ale ich rozmieszczenie jest bardzo złe.


Kontrolery gier AI w połowie podróży
Kolejną poważną wadą jest sama liczba dodatkowych przycisków i drążków analogowych, które dodał Midjourney, z losowym rozmieszczeniem dla nich wszystkich. Dla niektórych kontroler wielkości jumbo może działać, ale trzy z czterech wygenerowanych po prostu nie wyglądają na wygodne, nawet podczas krótkich sesji grania. Jedynym kontrolerem, który może działać, jest najmniejszy z zestawu, który wygląda na całkiem wygodny w dłoni, chociaż jej trzymanie go w ten sposób jest po prostu niezręczne.

Sprzedaż

Konsola PlayStation PS5 — pakiet God of War Ragnarök

7732 recenzji
Konsola PlayStation PS5 — pakiet God of War Ragnarök

  • Wyrusz w epicką i wzruszającą podróż wraz z Kratosem i Atreusem dzięki konsoli PlayStation 5 — zestaw God of War Ragnarök.
  • Zestaw zawiera: konsolę PlayStation 5, kontroler bezprzewodowy DualSense, podstawę, kabel HDMI, kabel zasilający, kabel USB, pełną wersję gry God of War Ragnarok…
  • Integracja kontrolera bezprzewodowego DualSense: Poczuj swoją podróż przez królestwa nordyckie, możliwą dzięki wciągającym dotykowym sprzężeniom zwrotnym i adaptacyjnemu spustowi…
559,99 $ – 50,99 $ 509,00 $

Kup na Amazonie

Kontrolery gier AI w połowie podróży
Kontrolery gier AI w połowie podróży