Google Keep to niesamowite narzędzie, które działa offline. Jest to aplikacja do robienia notatek, ale o wiele więcej. Kiedy jestem pasażerem samochodu i mam jakieś pomysły, które chcę zrealizować, Google Keep to najszybszy sposób, aby to osiągnąć.

Karteczki samoprzylepne

Zasadniczo Google Keep to aplikacja do karteczek samoprzylepnych. Ma jednak możliwość powiadamiania i przypominania, a także udostępniania. W końcu to Google.

Notatki Keep możesz znaleźć na swoim koncie Google. Utwórz notatkę w telefonie, a następnie przejdź na stronę keep.google.com na komputerze, aby mieć do niej łatwy dostęp.

Dokumenty Google

Google Keep integruje się z Dokumentami Google na 2 sposoby. Pierwszym z nich jest pasek boczny Dokumentów Google z ikoną Google Keep. Kliknij to, aby wyświetlić notatki podczas pisania dokumentu. Możesz także przeciągnąć notatkę do dokumentu.

Utwórz dokument Google

Innym sposobem jest pełne przekształcenie Google Keep w Dokument Google. Możesz to zrobić z telefonu komórkowego lub sieci.
Na urządzeniu mobilnym kliknij ikonę z trzema kropkami, aby wybrać „Udostępnij”. Jedną z opcji udostępniania jest „Kopiuj do Google Doc”. Spowoduje to utworzenie zupełnie nowego Dokumentu Google na Twoim Dysku Google.

Copy to Google Docs

Uważam, że kopiowanie do Dokumentów Google jest bardzo wygodne. Burza mózgów lub szybkie zapisywanie pomysłów jest lepsze w Keep. Jeśli zaczyna się rozwijać w coś więcej lub chcę zabrać go do mojego laptopa, najlepszym rozwiązaniem jest przekonwertowanie go na Dokument Google.
Jeśli to tylko ogólny bełkot, po prostu zostawiam notatkę w Keep i nie mam doktora zaśmiecającego mój dysk.

 • 10 sposobów wykorzystania EdTech do podniesienia poziomu nauki

  10 sposobów wykorzystania EdTech do podniesienia poziomu nauki

  W dzisiejszym dynamicznym środowisku cyfrowym ważne jest przygotowanie uczniów do biegłości w posługiwaniu się technologią. Jednak „bez papieru to pedagogika”. Skupienie się wyłącznie na zastąpieniu tradycyjnych zasobów zasobami cyfrowymi grozi przeoczeniem prawdziwego potencjału EdTech. Zamiast tego powinniśmy skupić się na wykorzystaniu technologii edukacyjnych w celu podniesienia poziomu doświadczeń edukacyjnych naszych uczniów. Wykorzystując moc EdTech, możemy promować współpracę, krytyczne myślenie, kreatywność i zindywidualizowaną naukę — ostatecznie tworząc bardziej angażujące i dynamiczne środowisko w klasie. Zastanów się, jak wykorzystać EdTech do podniesienia poziomu nauczania.

 • Płaca nauczyciela jest głupia

  Płaca nauczyciela jest głupia

  Próba porównania harmonogramów wynagrodzeń nauczycieli jest głupia. 30 lat w 10 kolumnach i jak widzisz porównanie stanu do stanu przy tak zróżnicowanych kosztach utrzymania? Stworzyłem arkusz kalkulacyjny, aby spróbować dokonać tych porównań, abyśmy mogli naprawdę zobaczyć, dlaczego wynagrodzenie nauczyciela jest głupie.

 • Farkle będzie uczyć uczniów strategii

  Farkle będzie uczyć uczniów strategii

  Użyj gry Farkle, gry w kości, aby nauczyć uczniów, jak przekazywać swoje strategie. Pozwoli ci to skupić się na zwiększeniu krytycznego myślenia w klasie.

 • Czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

  Czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

  Czy AI będzie końcem nauczania i szkoły? Nie ma wątpliwości, że są rzeczy, które sztuczna inteligencja potrafi robić lepiej niż człowiek. Co więc stanie się rolą szkoły lub czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

 • BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

  BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

  W miarę rozwoju technologii edukacyjnych innowacyjne narzędzia odgrywają coraz ważniejszą rolę w klasach na całym świecie. Wśród tych narzędzi BookWidgets okazał się nieocenionym źródłem informacji dla nauczycieli, którzy chcą ulepszyć swoje lekcje i zaangażować uczniów w kreatywny i interaktywny sposób. BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć