Wszystkie najlepsze weekendowe rabaty są teraz dostępne w to piękne piątkowe popołudnie dzięki uprzejmości 9to5Toys . Liderem jest Chromebook Spin 513 firmy Acer, który osiągnął najniższy w historii poziom 465 USD , aby dołączyć do wyprzedaży odnowienia Philips Hue w Woot, która zaczyna się od 18 USD . Ponadto 10-litrowy smartfon TCL z systemem Android jest wart 150 USD . Skocz po to wszystko i jeszcze więcej w najnowszej przerwie na lunch od 9to5Toys .

Chromebook Spin 513 firmy Acer osiąga najniższy w historii poziom 465 USD

Amazon oferuje teraz nowy Acer Chromebook Spin 513 za 465 USD . Chociaż bardziej regularnie płaciłbyś 615 USD, dzisiejsza oferta obejmuje 150 USD zniżki i nowy najniższy poziom w historii. To jedna z pierwszych okazji do ogólnych oszczędności i najlepsza, jaką widzieliśmy od czasu, gdy w styczniu pojawiła się jedyna inna zniżka roku.

Nowy Acer Chromebook Spin 513 został wprowadzony na rynek w połowie zeszłego roku i jest dostępny ze składaną obudową 2 w 1, która umożliwia przekształcenie 13,5-calowego wyświetlacza 2256 × 1504 między trybem tabletu i laptopa. Wszystkie napędzane procesorem MediaTek Kmopanio 1380, wersja jest również wspierana przez 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM. Wszystko to sprawia, że jest to odpowiednia opcja do swobodnego surfowania po Internecie z kanapy, odrabiania lekcji na zakończenie semestru wiosennego i nie tylko. W naszej relacji z premiery przedstawiamy dalsze informacje na temat korzystania z systemu operacyjnego Chrome .

Sprzedaż renowacji Philips Hue rozpoczyna się w Woot od 18 USD

Po zobaczeniu, jak Amazon bierze dodatkowe 15% zniżki na prawie całą kolekcję inteligentnych żarówek Philips Hue , Woot wkracza teraz, aby zdyskontować wybór certyfikowanych, odnowionych inteligentnych świateł i akcesoriów Philips Hue w cenie od 18 USD . Podczas gdy w popularnej stajni inteligentnego sprzętu domowego marki znajdziesz prawie każdy czynnik kształtu do zdobycia, lampa podłogowa Philips Hue Gradient Signe jest łatwą atrakcją i kosztuje teraz do 270 USD . Zwykle kosztuje 330 USD, a dzisiejsza oferta kosztuje 70 USD i jest to trzecia najlepsza zniżka do tej pory. To również mieści się w granicach 18 USD od najniższego poziomu wszechczasów.

Jako jedno z bardziej wyjątkowych rozszerzeń serii Philips Hue Gradient, ta lampa podłogowa Signe ma pionową konstrukcję, dzięki której można pomalować róg, boki telewizora i inne miejsca w domu wszystkimi zwykłymi kolorami, które oczekuj. Choć różni się od innych modeli, wewnętrzny układ oświetlenia zawiera indywidualnie adresowalne diody LED, które zapewniają bardziej kreatywne palety kolorów lub synchronizację zawartości ekranu z oświetleniem otoczenia w kinie domowym. Kompatybilny z Bluetooth lub Zigbee, może również łączyć się z Siri, Alexą i Assistant.

10-litrowy smartfon TCL z systemem Android jest warty obejrzenia za 150 USD

Oficjalny sklep Amazon TCL oferuje teraz odblokowany smartfon z systemem Android 10L 256 GB za 150 USD . Zazwyczaj 250 USD w Amazon, dzisiejsza oferta faktycznie kosztuje 20 USD poniżej naszej ostatniej wzmianki z grudnia. Oznacza to również nowy najniższy poziom w historii, który wyśledziliśmy również w Amazon. Chociaż może to nie być najnowszy Galaxy lub Pixel, TCL 10L to nadal solidny wybór dla Twojego smartfona.

Dzięki 6,54-calowemu wyświetlaczowi FHD+ „dotch” i 256 GB wbudowanej pamięci ten smartfon jest idealny do codziennych zadań mobilnych. Oprócz tego jest 6 GB pamięci RAM, układ czterech kamer z tyłu z głównym czujnikiem 48 MP oraz czujnikami 8 MP, 2 MP i 2 MP do różnych funkcji. Ponadto istnieje sztuczna inteligencja, która rozpoznaje i ulepsza sceny i obiekty, aby pomóc Ci uchwycić lepsze zdjęcia przyjaciół, rodziny, zwierząt domowych i nie tylko. Koniecznie przyjrzyj się bliżej naszej praktycznej relacji .

Hybrydowy smartwatch Fossil Stella Gen 6 kosztuje 139 USD

Amazon oferuje teraz hybrydowy smartwatch Fossil Stella Gen 6 za 139 USD . W porównaniu ze zwykłą stawką 199 USD, ten czarno-złoty smartwatch ma hybrydową konstrukcję, która zamienia tradycyjny ekran na rzecz zawsze aktywnego wyświetlacza e-atramentu. Dzięki nowemu rekordowo niskiemu poziomowi oszczędności w wysokości 60 USD podcięły poprzednią wzmiankę o 160 USD, aby zaznaczyć jedną z pierwszych zniżek. Dostarczając zwykły zestaw funkcji platformy Gen 6, ten smartwatch może obsłużyć monitorowanie wszystkiego, od treningów i tętna po dobre samopoczucie, sen i SpO2 tej wiosny. Porzuca pełny wyświetlacz, jak inne smartwatche, na rzecz zawsze włączonych wyświetlaczy e-ink, które mogą wyświetlać powiadomienia i metryki za pomocą dostosowywanych tarcz zegarka. To pozwala mu realizować hybrydowy schemat nazewnictwa, łącząc tradycyjny mechanizm zegarka z dodatkowymi inteligentnymi funkcjami i imponującą 2-tygodniową żywotnością baterii.

Nowa inteligentna wtyczka Wemo z gwintem kosztuje 25 USD

Amazon oferuje teraz rzadką szansę zaoszczędzenia na inteligentnej wtyczce Wemo z gwintem za 25 USD . Bardziej regularnie płaciłbyś 30 USD, z tą sugerowaną ceną detaliczną obowiązującą do tej pory przez cały 2023 rok. Odpowiada to naszej poprzedniej wzmiance ze stycznia i mieści się w granicach 5 USD od najniższego w historii poziomu z sierpnia. Uaktualniając istniejącą i już popularną inteligentną wtyczkę Wemo z obsługą Thread, nowsza wersja zapewnia obsługę HomeKit od razu po wyjęciu z pudełka. Oprócz możliwości wydawania poleceń Siri, aby włączać i wyłączać światła, ta inteligentna wtyczka jest wyposażona w Thread i Bluetooth, co oznacza, że jest przyszłościowa dzięki obsłudze nadchodzącej platformy inteligentnego domu Matter. Wszystko jest zapakowane w jeden projekt gniazdka, który nie zajmuje całego gniazda dzięki swojej miniaturowej obudowie. Zanurz się w naszej relacji z premiery , aby uzyskać pełną informację.

Najlepsze oferty wymiany

9to5Google śledzi również wszystkie najlepsze oferty wymiany na smartfony z Androidem i nie tylko co miesiąc. Pamiętaj, aby sprawdzić najlepsze oferty wymiany w tym miesiącu, gdy zdecydujesz, że nadszedł czas na uaktualnienie urządzenia, lub po prostu udaj się bezpośrednio do naszego partnera wymiany, jeśli chcesz poddać recyklingowi, wymienić lub sprzedać używane urządzenia za gotówkę i wsparcie 9to5Google po drodze!

Subskrybuj kanał YouTube 9to5Toys , aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i wiele więcej!

Recenzja: kontroler Xbox HyperX Clutch Gladiate to budżetowa bestia do gier [wideo]

Recenzja Drop Sense75: czy aktualizacje w końcu sprawiają, że jest warta tagu premium? [Wideo]

Recenzja Playseat Trophy Logitech G Edition: Stylowy, ale ograniczony w cenie [Wideo]