Jako nauczyciel zawsze szukasz narzędzi, które pomogą Ci stworzyć bardziej angażujące i efektywne środowisko nauki dla Twoich uczniów. Dlatego warto rozważyć użycie SpacesEDU , platformy oferującej szereg funkcji zaprojektowanych specjalnie dla nauczycieli. Oto niektóre z kluczowych zalet korzystania ze SpacesEDU:

 • Komunikuj się ze studentami w czasie rzeczywistym
 • Przekaż uczniom informację zwrotną na temat projektu
 • Uchwyć naukę za pomocą różnych mediów
 • Dokumentuj i zarządzaj dowodami uczenia się uczniów
 • Zachęć uczniów do zastanowienia się nad swoją pracą
 • Stwórz cyfrową przestrzeń dla swojej klasy, aby dzielić się postępami
Przestrzeń dla uczniów zaczyna się od uczniów, którzy mają różne sposoby dzielenia się swoją wiedzą. Nauczyciele mogą następnie wykorzystać to do przekazania informacji zwrotnych, zachęcenia uczniów do refleksji i zobaczenia portretu uczniów w miarę ich dorastania w czasie.
Przestrzeń dla uczniów zaczyna się od uczniów, którzy mają różne sposoby dzielenia się swoją wiedzą. Nauczyciele mogą następnie wykorzystać to do przekazania informacji zwrotnych, zachęcenia uczniów do refleksji i zobaczenia portretu uczniów w miarę ich dorastania w czasie.

Wzrost ponad stopnie

Po prostu kocham tę koncepcję. Zwłaszcza, że wróciliśmy z powrotem do naszych klas po Covid, że rozważylibyśmy wzrost, a nie skupianie się na deficycie. Dołączenie standardów do interakcji w SpacesEDU pozwala wyjść poza stopnie, biorąc pod uwagę, ile uczeń się nauczył.

Przestrzeń portfela

Aby naprawdę ocenić ucznia pod względem wzrostu, musisz być w stanie zobaczyć, jak się rozwinął. SpacesEDU pomaga Ci to zrobić. Poproś uczniów, aby dodali próbki swojej pracy i zastanowili się nad swoją pracą. Z biegiem czasu można zobaczyć, jak się poprawiły.

Przestrzeń dla studentów

Cyfrowe przestrzenie do nauki pomagają wszystkim uczniom zabrać głos. Główną zaletą włączenia SpacesEDU do swojego środowiska cyfrowego jest to, że uczniowie mogą korzystać z różnych narzędzi multimedialnych, aby zastanowić się nad swoją nauką.

Refleksja jest istotną częścią procesu uczenia się. Ale jak to się dzieje?

Wiele LMS to miejsce, w którym studenci mogą oddać się pracy. Uczniowie mogą dodać tę samą pracę do przestrzeni w SpacesEDU, aby zastanowić się nad swoją pracą i otrzymać lepsze opinie. Z biegiem czasu ta praca i informacje zwrotne rozwijają się, aby pokazać lepszy obraz całości ucznia.

Zintegruj opinie rówieśników

Informacje zwrotne od rówieśników mogą być zadaniem krytycznego myślenia. Może również pomóc uczniom nauczyć się jeszcze więcej, niż gdyby po prostu przesłali swoje zadania za punkty. Przeglądanie i przekazywanie wysokiej jakości informacji zwrotnych na temat pracy innych to świetny sposób, aby zachęcić uczniów do głębszego zastanowienia się nad danym tematem.

Stwórz przestrzeń współpracy w SpacesEDU.

SpacesEDU pozwala tworzyć różne przestrzenie do różnych celów. Pozwala to na większą elastyczność w zakresie sposobu, w jaki uczniowie mają dzielić się swoją pracą i refleksjami.

Zapewnij opiekunom dostęp do rozwoju uczniów

To, co wraca do domu w plecaku mojego syna, z trudem oddaje niesamowite zajęcia i naukę, które mają miejsce przez cały dzień w klasie. Wykorzystując SpacesEDU jako platformę, aby pokazać, że opiekunowie rozwoju uczniów mogą być częścią przygody edukacyjnej.

Gdy będziesz gotowy, aby zapewnić opiekunom wgląd w rozwój ich uczniów , poproś ich o założenie konta opiekuna .

Aplikacja do rozwoju w podróży

Ty i Twoi uczniowie możecie korzystać z aplikacji SpacesEDU. Twórz możliwości uczenia się, przeglądaj refleksje uczniów. Studenci mogą przesyłać próbki prac i zastanawiać się.

Przestrzeń dla studentów można przeglądać za pomocą aplikacji SpacesEDU
 • 10 sposobów wykorzystania EdTech do podniesienia poziomu nauki

  10 sposobów wykorzystania EdTech do podniesienia poziomu nauki

  W dzisiejszym dynamicznym środowisku cyfrowym ważne jest przygotowanie uczniów do biegłości w posługiwaniu się technologią. Jednak „bez papieru to pedagogika”. Skupienie się wyłącznie na zastąpieniu tradycyjnych zasobów zasobami cyfrowymi grozi przeoczeniem prawdziwego potencjału EdTech. Zamiast tego powinniśmy skupić się na wykorzystaniu technologii edukacyjnych w celu podniesienia poziomu doświadczeń edukacyjnych naszych uczniów. Wykorzystując moc EdTech, możemy promować współpracę, krytyczne myślenie, kreatywność i zindywidualizowaną naukę — ostatecznie tworząc bardziej angażujące i dynamiczne środowisko w klasie. Zastanów się, jak wykorzystać EdTech do podniesienia poziomu nauczania.

 • Płaca nauczyciela jest głupia

  Płaca nauczyciela jest głupia

  Próba porównania harmonogramów wynagrodzeń nauczycieli jest głupia. 30 lat w 10 kolumnach i jak widzisz porównanie stanu do stanu przy tak zróżnicowanych kosztach utrzymania? Stworzyłem arkusz kalkulacyjny, aby spróbować dokonać tych porównań, abyśmy mogli naprawdę zobaczyć, dlaczego wynagrodzenie nauczyciela jest głupie.

 • Farkle będzie uczyć uczniów strategii

  Farkle będzie uczyć uczniów strategii

  Użyj gry Farkle, gry w kości, aby nauczyć uczniów, jak przekazywać swoje strategie. Pozwoli ci to skupić się na zwiększeniu krytycznego myślenia w klasie.

 • Czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

  Czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

  Czy AI będzie końcem nauczania i szkoły? Nie ma wątpliwości, że są rzeczy, które sztuczna inteligencja potrafi robić lepiej niż człowiek. Co więc stanie się rolą szkoły lub czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

 • BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

  BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

  W miarę rozwoju technologii edukacyjnych innowacyjne narzędzia odgrywają coraz ważniejszą rolę w klasach na całym świecie. Wśród tych narzędzi BookWidgets okazał się nieocenionym źródłem informacji dla nauczycieli, którzy chcą ulepszyć swoje lekcje i zaangażować uczniów w kreatywny i interaktywny sposób. BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

 • Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)

  Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)

  Niezależnie od tego, czy korzystasz z ChatGPT, Google Bard, Bing (czyli ChatGPT), czy innego chatbota opartego na sztucznej inteligencji, który zmieni sposób nauczania! Dzięki chatbotom możesz nie tylko zaoszczędzić czas, ale także wprowadzić innowacje w swoim nauczaniu. ChatGPT może wykonać część ciężkiej pracy, aby pomóc Ci w tworzeniu kreatywnych planów lekcji i projektów. Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)