Z radością ogłaszam zarówno nowy podcast, jak i znaczny wzrost wartości subskrypcji Stratechery. Zaczynamy od podcastu:

Sharp Tech z Benem Thompsonem

Sharp Tech z Benem Thompsonem to nowy podcast autorstwa Andrew Sharpa i mojego o tym, jak działa technologia i jak wpływa na świat. Co tydzień będziemy publikować jeden bezpłatny odcinek, a w katalogu jest już sześć odcinków:

Ponadto będzie cotygodniowy odcinek tylko dla subskrybentów, który będzie oparty na pytaniach słuchaczy i opiniach; pierwszy płatny odcinek pojawił się wczoraj. Możesz uzyskać Sharp Tech for Apple Podcasts, Overcast lub wybrany odtwarzacz podcastów, logując się na stronie Sharp Tech lub wyszukaj go w Spotify.

Oto dobra wiadomość: Sharp Tech Premium jest częścią subskrypcji Stratechery.


To prowadzi do dzisiejszego drugiego ogłoszenia: subskrypcja Stratechery Daily Update przekształca się w Stratechery Plus:

Stratechery Plus

Stratechery Plus to ta sama cena 12 USD/miesiąc lub 120 USD/rok, co Aktualizacja Stratechery, ale teraz została rozszerzona o nie tylko Aktualizację Stratechery i Wywiady Stratechery, ale także Dithering i Sharp Tech.

Stratechery Plus zawiera Aktualizację Stratechery, Wywiady Stratechery, Sharp Tech i Dithering

Aktualizacja Stratechery składa się z obszernej analizy wiadomości dnia dostarczanych przez trzy cotygodniowe e-maile lub podcasty (w tym bezpłatne artykuły Stratechery publikowane co dwa tygodnie). Jeśli lubisz artykuły Stratechery, pokochasz aktualizację Stratechery.

Wywiady Stratechery obejmują wywiady z czołowymi dyrektorami generalnymi, takimi jak Mark Zuckerberg , Jensen Huang i Satya Nadella ; Founder Series z prywatnymi założycielami firm, takimi jak Parker Conrad , Laura Behrens Wu i Shishir Mehrotra ; oraz dyskusje z innymi analitykami, takimi jak Eric Seufert , Matthew Ball i Bill Bishop .

Dithering to dwa razy w tygodniu podcast od Johna Grubera z Daring Fireball i ode mnie: 15 minut na odcinek, ani minuty mniej, ani minuty więcej. Dithering, który kosztuje 5 USD miesięcznie, był wcześniej dostępny jako dodatek za 3 USD dla subskrybentów Stratechery; teraz jest dostępny dla wszystkich abonentów Stratechery. Dithering dla Apple Podcasts, Overcast lub odtwarzacz podcastów można uzyskać, logując się na stronie internetowej Dithering .


Mam nadzieję, że to dopiero początek Stratechery Plus. W tej chwili zawartość jest oczywiście bardzo skoncentrowana na Benach, ale mam nadzieję, że z czasem rozszerzę ofertę. Na razie cieszę się, że mam swój udział w uczynieniu Stratechery bardziej wartościowym niż kiedykolwiek.