Genally to platforma internetowa, która umożliwia nauczycielom tworzenie interaktywnych i atrakcyjnych wizualnie treści cyfrowych, takich jak prezentacje, infografiki i gry edukacyjne. Wejdź na genial.ly za darmo i zaloguj się na swoje konto Google. Jest to bardzo szybkie i łatwe. Wykazano, że multimedia zwiększają zaangażowanie uczniów. Wymieszaj różne rzeczy i spróbuj dodać swoje treści do Genally, aby udostępnić je swoim uczniom.

Co możesz stworzyć z Genially. Prezentacje, Infografiki, Grywalizacja, Obraz interaktywny, Wideo, Poradnik, Materiały szkoleniowe, Więcej i Pusta kreacja

Szablony

Po pierwsze, Genally oferuje szeroką gamę szablonów, które można dostosować do różnych celów nauczania i potrzeb klasowych. Dzięki Genially nauczyciele mogą łatwo tworzyć angażujące i interaktywne treści, które można wykorzystać jako uzupełnienie wykładów lub pomóc uczniom w samodzielnej nauce. Te szablony zostały zaprojektowane tak, aby były atrakcyjne wizualnie, co może pomóc w przyciągnięciu uwagi uczniów i poprawie ich zapamiętywania informacji.

Genialnie szablon do połączenia czterech. Podpowiedzi w każdym kółku proszą uczniów o poprawną odpowiedź na pytanie, aby móc umieścić swój żeton.
Ćwiczenie zadawania pytań z użyciem grywalizacji z szablonem Connect Four. Najedź kursorem na numery pytań, aby wyświetlić podpowiedź. Przeciągnij żeton na planszę, jeśli uczeń udzieli poprawnej odpowiedzi.

Multimedialne

Po drugie, Genally umożliwia nauczycielom włączanie do swoich prezentacji elementów multimedialnych, takich jak filmy, obrazy i pliki audio. Może to pomóc w stworzeniu bardziej wciągającego doświadczenia edukacyjnego dla uczniów, ponieważ mogą oni angażować się w materiał na wiele sposobów. Ponadto nauczyciele mogą korzystać z tych elementów multimedialnych, aby różnicować nauczanie i dostosowywać je do różnych stylów uczenia się.

Interaktywny

Po trzecie, Genally umożliwia nauczycielom tworzenie interaktywnych quizów i ocen, które dostarczają uczniom natychmiastowej informacji zwrotnej. Może to pomóc uczniom lepiej zrozumieć ich mocne i słabe strony, a nauczycielom zidentyfikować obszary, w których uczniowie mogą potrzebować dodatkowego wsparcia. Nauczyciele mogą również używać Genally do śledzenia postępów uczniów w czasie, co może pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących nauczania.

Współpracować

Po czwarte, Genally zapewnia nauczycielom możliwość współpracy i udostępniania treści swoim kolegom. Może to być szczególnie przydatne dla nauczycieli, którzy pracują w zespołach lub chcą dzielić się najlepszymi praktykami ze swoimi rówieśnikami. Współpracując w Genially, nauczyciele mogą stworzyć repozytorium wysokiej jakości treści, które można wykorzystać w różnych klasach i szkołach.

Przyjazny użytkownikowi

Wreszcie, Genally to platforma przyjazna dla użytkownika, która nie wymaga rozległej wiedzy technicznej. Oznacza to, że nauczyciele mogą łatwo włączyć Genally do swoich praktyk instruktażowych bez konieczności poświęcania znacznej ilości czasu na naukę korzystania z platformy. Ponadto Genally zapewnia nauczycielom wsparcie techniczne i zasoby szkoleniowe, które mogą pomóc im w wykorzystaniu pełnego potencjału platformy.

Wypróbuj Genialnie

Istnieje wiele powodów, dla których nauczyciele chcieliby używać Genally w swoich klasach. Genial zapewnia nauczycielom potężne narzędzie do tworzenia atrakcyjnych i interaktywnych treści cyfrowych, które mogą poprawić uczenie się uczniów i ułatwić zróżnicowane nauczanie. Włączając Genally do swoich praktyk instruktażowych, nauczyciele mogą stworzyć bardziej dynamiczne i wciągające doświadczenie edukacyjne dla swoich uczniów.

 • 10 sposobów wykorzystania EdTech do podniesienia poziomu nauki

  10 sposobów wykorzystania EdTech do podniesienia poziomu nauki

  W dzisiejszym dynamicznym środowisku cyfrowym ważne jest przygotowanie uczniów do biegłości w posługiwaniu się technologią. Jednak „bez papieru to pedagogika”. Skupienie się wyłącznie na zastąpieniu tradycyjnych zasobów zasobami cyfrowymi grozi przeoczeniem prawdziwego potencjału EdTech. Zamiast tego powinniśmy skupić się na wykorzystaniu technologii edukacyjnych w celu podniesienia poziomu doświadczeń edukacyjnych naszych uczniów. Wykorzystując moc EdTech, możemy promować współpracę, krytyczne myślenie, kreatywność i zindywidualizowaną naukę — ostatecznie tworząc bardziej angażujące i dynamiczne środowisko w klasie. Zastanów się, jak wykorzystać EdTech do podniesienia poziomu nauczania.

 • Płaca nauczyciela jest głupia

  Płaca nauczyciela jest głupia

  Próba porównania harmonogramów wynagrodzeń nauczycieli jest głupia. 30 lat w 10 kolumnach i jak widzisz porównanie stanu do stanu przy tak zróżnicowanych kosztach utrzymania? Stworzyłem arkusz kalkulacyjny, aby spróbować dokonać tych porównań, abyśmy mogli naprawdę zobaczyć, dlaczego wynagrodzenie nauczyciela jest głupie.

 • Farkle będzie uczyć uczniów strategii

  Farkle będzie uczyć uczniów strategii

  Użyj gry Farkle, gry w kości, aby nauczyć uczniów, jak przekazywać swoje strategie. Pozwoli ci to skupić się na zwiększeniu krytycznego myślenia w klasie.

 • Czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

  Czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

  Czy AI będzie końcem nauczania i szkoły? Nie ma wątpliwości, że są rzeczy, które sztuczna inteligencja potrafi robić lepiej niż człowiek. Co więc stanie się rolą szkoły lub czy sztuczna inteligencja sprawi, że szkoła stanie się przestarzała?

 • BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

  BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

  W miarę rozwoju technologii edukacyjnych innowacyjne narzędzia odgrywają coraz ważniejszą rolę w klasach na całym świecie. Wśród tych narzędzi BookWidgets okazał się nieocenionym źródłem informacji dla nauczycieli, którzy chcą wzbogacić swoje lekcje i zaangażować uczniów w kreatywny i interaktywny sposób. BookWidgets: Zmieniający zasady gry nauczyciele nie mogą się oprzeć

 • Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)

  Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)

  Niezależnie od tego, czy korzystasz z ChatGPT, Google Bard, Bing (czyli ChatGPT), czy innego chatbota opartego na sztucznej inteligencji, który zmieni sposób nauczania! Dzięki chatbotom możesz nie tylko zaoszczędzić czas, ale także wprowadzić innowacje w swoim nauczaniu. ChatGPT może wykonać część ciężkiej pracy, aby pomóc Ci w tworzeniu kreatywnych planów lekcji i projektów. Innowacyjne nauczanie z ChatGPT (AI)

Zwiększ zabawę z Genially

Genial to wszechstronna platforma, której nauczyciele mogą używać do tworzenia interaktywnych i atrakcyjnych wizualnie treści cyfrowych. Korzystając z Genally, nauczyciele mogą zaangażować swoich uczniów w zabawną i dynamiczną naukę. Na przykład nauczyciele mogą tworzyć interaktywne gry, które pomagają uczniom wzmocnić proces uczenia się. Ponadto, włączając elementy multimedialne, takie jak filmy, obrazy i pliki audio, nauczyciele mogą uczynić naukę bardziej wciągającą i przyjemną dla uczniów. Ponadto nauczyciele mogą dostosowywać treści do zainteresowań i potrzeb swoich uczniów. Mogą również kreatywnie wykorzystywać szablony Genially do tworzenia atrakcyjnych wizualnie treści, które przykuwają uwagę uczniów. Wreszcie, nauczyciele mogą współpracować ze swoimi uczniami, aby nauka była bardziej interaktywna i wciągająca. Genial to potężne narzędzie, które może pomóc nauczycielom uczynić naukę bardziej zabawną i ekscytującą dla ich uczniów. Zwiększ zabawę z Genally!